Ana sayfa / medyum tavsiye / Resimle geri getirme büyüsü

Resimle geri getirme büyüsü

Resimle Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır

Resimle geri getirme büyüsü
Resimle geri getirme büyüsü

Geri getirme büyülerin de medyumların en çok kullandıkları nesnelerden biri olan resimler gerçekten de kısa zaman içinde istenen kişilerin üzerin de çok ciddi etkilerin oluşmasını sağlamaktadırlar. Aynı zamanda resimlerine bakılan kişilerin isimlerini de sürekli anan medyumlar harekete geçirdikleri enerjiler ile her türlü amaca kolay ve hızlı bir şekilde ulaşacaklarını da bilirler.

Geri getirme büyüsü gibi insanların mutlu olmalarını amaçlayan ve aynı zamanda kalıcı etkileri olan işlemler insanların terk edilme acılarını en kısa zaman içinde yenebilmeleri için çok önemlidir. Medyumların da çok önemsedikleri bu işlemler de muskalardan yardım alınabildiği gibi aynı zamanda nurani varlıklardan veya çok güçlü dualardan da aynı yardımlar alınabilir. Birçok medyum bu işlemler hakkında sık sık talep aldıkları gibi aynı zamanda uyguladıkları özel ve güçlü teknikler ile amaçlarına zorlanmadan ulaşabilirler.

Resimle geri getirme büyüsü yapmak için öncelikle ilgili kişilerin yakın zamanda çekilmiş olan bir resimleri gerekmektedir. Mümkünde bu resimlerin sadece o kişiye ait olması ve resimde başka kimsenin olmaması gerekir. Bu resimlerin üzerine okunacak sözler çok önemlidir. Mutlaka doğru bir sistem ile ve aynı zamanda ezbere okunması gerekir. Bu sebeple medyumların çok dikkatli ve aynı zamanda titiz bir şekilde hareket etmeleri önerilir. Okunan bu sözler istenen enerjilerin harekete geçmesi için en önemli unsurdur.

Üzerine bu özel sözler okunan resimler daha sonra medyumların seçimlerine veya uyguladıkları tekniğe de bağlı olarak kimi zaman yakılıp imha edilmekte kimi zaman ise gizli bir yerde saklanmaktadır. Aynı zamanda bu resimlerin üzerine bazı özel çizimler de yapılabilir. Doğru bir şekilde yapılan resimle geri getirme büyüsü işlemlerinin insanların eski mutlu günlerine dönmelerini sağlayacak olması sebebi ile bu işlemler medyumların en çok talep aldıkları işlemlerden biridir.

Bir Yorum

  1. Nihal ergöz

    bağlama büyüsü yaptırmak için medyum arıyordum sevdiğim adamın bana olan bağlılığı tamamen bitmişti ve nereye gitsek sürekli başkalarına karşı ilgi duyması vede başkalarına karşı alakası olması beni çok kızdırıyordu. Kendisiyle bir çok defa konuştuk yeri geldi tartıştık yeri geldi kavga da ettik ama bir türlü anlamadı ben çok seviyordum bu ilişkinin evliliğe gitmesinden yanayım o yüzden büyü yaptırmaya karar verdim. Resimle bağlama büyüsü yapan medyum arayamaya başladım edis hocanın bu büyü konusunda uzman olduğunu okuduktan sonra kendisiyle çalışmaya karar verdim. 14 günde yaptığı etkili resimle bağlama büyüsü sayesinde sevdiğim adamın tekrardan eskisi gibi bana bağlanmaya başladığını gördüm artık aramızda sorunların kalmadığını ve sevdiğim adamla mutluluğa gidebileceğimi gördüm. Medyum edis hocama yaptığı çalışmalardan dolayı ellerine sağlık diyorum teşekkür ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir