Ana sayfa / medyum tavsiye / Adet kanı büyüsü kaç günde tutar

Adet kanı büyüsü kaç günde tutar

Adet Kanı Büyüsü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Adet kanı büyüsü kaç günde tutar
Adet kanı büyüsü kaç günde tutar

Bağlama büyüleri hakkında bir talep alan medyumlar genellikle adet kanı büyüsü gibi kısa zaman içinde sonuç veren işlemleri tercih etmektedirler. Bu işlemler en güçlü bağlama büyüleri arasında yer aldığı gibi aynı zamanda insanlar için herhangi bir risk oluşturmamaları sebebi ile çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak yapılan işlemlerdir. Bu işlemi yaptırmak isteyen bir bayan öncelikle kendisine ait olan kan damlalarını sevdiği erkeğin yemeği veya içeceğine eklemelidir.

Bunu yaptıktan sonra ise medyumlar özel tılsımlı sözler ve farklı işlemler ile durumu destekleyerek kısa zaman içinde istenen enerjilerin harekete geçmesini sağlarlar. Zaman içinde erkeklerin düşüncelerini değişmeye ve kendilerini seven bayanlara karşı çok ciddi bir şekilde yakınlık duymaya başlarlar. Bugüne kadar birçok kez yapılmış olan bu işlemler ile bayanlar sevdikleri erkeklerin de kendilerini çok güçlü duygular ile sevmelerini sağlayabilirler.
Birçok kişinin hakkında bilgi sahibi olmadıkları bu işlemler kimi zaman insanlar tarafından hijyenik olmaması veya erkeklere zarar vereceği düşüncesi ile çok tercih edilmemektedir.

Fakat yine ne kadar güçlü ve etkili olduğunu anlayan kişiler mutlaka bu işlemleri denemek için medyumların kapılarını çalmaktadırlar. Çünkü insanlar için sevdikleri kişinin kendilerine aynı şekilde karşılık vermemesi kimi zaman ciddi üzüntülere neden olabilir. Kimse bu durumu yaşamak istemez. Fakat birçok kişinin başına maalesef bu durum gelmektedir. Ellerinden geleni yapmalarına rağmen sevdikleri kişinin ilgisini çekemeyen kişiler içim manevi enerjiler her zaman çok güçlü destekçiler olmaktadır. Bu işlemler hakkında araştırma yapan kişiler özellikle adet kanı büyüsü kaç günde tutar, sonuçları gerçekten de etkili mi veya etki altına alınması istenen kişiler bu işlemlerden dolayı zarar görür mü gibi soruların yanıtlarını da farklı alanlar da aramaktadırlar.

Bir Yorum

  1. Duygu arı

    merhabalar benim bir sevgilim vardi onu kendime bağlamak için medyum aramalara başladım bir çok medyumla iletişime geçtim ama hiç biri bana güven vermediği için çalışma yapmadım. Tavsiye edilen medyum ararken bir çok sitede medyum edis hocayı tavsiye ediyorlarken gördüm aradım kendisini bakım sonucu sevgilime adet kanı büyüsünün sonuç vereceğini belirtti ve konuşması bana oldukça güven verdi. Medyum edis hocayla adet kanı büyüsü için çalışmalara başladıktan 7 gün sonra sevgilimin bana karşı bağlanmasını gözlerimle gördüm hemen edis hocama bilgi verdim ve bana bekle dedi işlemler 14 günde bittikten sonra sevgilimin gözü benden başkasını görmüyordu her gün beni mutlu edebilmek için yollar arıyor umarım bu iş evliliğe gider şimdilik her şey çok güzel edis hocanın sayesinde. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir