Ana sayfa / medyum tavsiye / Aşk vefki

Aşk vefki

Aşk Vefki Evde Nasıl Yapılır

Vefk işlemleri hakkında bilginiz yoksa bu konuda çok dikkatli olmalısınız. Çünkü bu işlemler son derece zor ve bir o kadar da karışık olan işlemlerdir. Bu sebeple her medyum vefk yapamaz ve sizin beklentilerinizi tam olarak karşılayamaz. Birçok farklı amaçla yapılabilen bu işlemler de en çok önemsenenlerden biri de aşk vefkidir. Sevdikleri kişileri kendilerine aşık etmek için ellerinden geleni yapan ancak bir türlü istediği sonucu alamayan birçok kişi sürekli olarak medyum hocaların kapılarını çalar ve kendilerinden bu işlemler hakkında talepler de bulunurlar.

Genellikle kısa zaman içinde verdiği sonuçlar ile bilinen bu işlemlerin en önemli yanlarından biri de insanlar için risk oluşturmaması ve etkilerinin çok güçlü olmasıdır. Bu sebeple insanlar çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak bu işlemler hakkında araştırma yaparak medyumların kapılarını çalmış ve taleplerini kendilerin iletmişlerdir.

Aşk Vefki Nasıl Yapılır

Aşk vefki konusunda kime güvenmeniz gerektiğini çok iyi bilmelisiniz. Çünkü bu işlemleri yapabildiğini iddia eden birçok medyum aslında vefkler hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değillerdir. Aşk vefki hazırlayan medyum bir kağıt parçasına özel bir şekil çizer ve daha sonra bu şeklin içini özel olarak seçilmiş olan sayılar ile doldurur. Burada önemli olan bu sayıların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya aynı olmasını sağlamaktır. Birçok medyum bu konuda yeteri kadar bilgiye ve deneyime sahip olmadığı için vefk işlemlerinden istediği sonucu alamaz.

Tıpkı muskalarda olduğu gibi insanlarn üzerlerinde taşımaları istenen vefk çizimlerinden sonra istenen enerjiler kolay bir şekilde ortaya çıkabilir. Bu tarz işlemler çok önemlidir ve insanlar yüzlerce yıldan bu yana sürekli olarak aşk vefki yapan medyumların kapılarını çalmışlardır. Siz de sevdiğiniz kişiyi aşık etmek isterken manevi anlamda destek almak isterseniz mutlaka bu tarz işlemler hakkında gerekli bilgilere sahip olan kişilerin kapılarını çalmalı ve kendilerinden konu hakkında bilgiler almalısınız. Bu sayede fiziki olarak emek verdiğiniz durumlar da manevi enerjilerin de etkileri ile aşk vefkinin sonuçlarını çok kısa zaman içinde görebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Rabia naz

    Evliyim 2 çocuğum var eşimle kaçarak evlendik fakat eşim son zamanlarda çok pişman olduğunu gençliğini yaşayamadığını herkes gibi gençliğini yaşadıktan sonra evlenmek istediğini söylemeye başladı bana. İlk başlarda şaka diyordum beni sinirlendirmek için söylüyor diyordum meğersem adam ciddi ciddi söylüyormuş sonradan anlamaya başladım eşimin dışarı karşı gözünü bağlamak ve bana daha çok bağlanıp aşık olması için medyum edis hocama aşk vefki yaptırdım bundan 2 önce çalışmam bitti benim kendisine buradan da çok teşekkür ederim yaptığı aşk vefki sayesinde eşim dışarıya karşı ilgisi tamamen bitmişti artık bana karşı çok ilgili olmaya başladı artık benden başkasını gözü görmeyen biri oldu. Edis hocamın sayesinde bu sorunumu da hal ettim bir daha sorunum olursa gideceğim yer belli sizlere de tavsiyem edis hocadır 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir