Ana sayfa / medyum tavsiye / Ayırma büyüsü yapan hocalar

Ayırma büyüsü yapan hocalar

Ayırma Büyüsü Yapan Hocalar

Ayırma büyüsü yapan hocalar
Ayırma büyüsü yapan hocalar

Hangi amaçla olursa olsun ayırma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler öncelikle ayırma büyüsü yapan hocaların seçimleri hakkında güvenilir kişilerden destek almalıdırlar.

Bilindiği gibi her zaman olduğu gibi günümüzde de birçok kişi insanların bu alan hakkında yeteri kadar bilgi ve birikime sahip olmamalarını kendi çıkarları için kullanmakta ve sahte medyumluk işlemleri ile kendilerini kandırmaktadırlar.

Bu sebeple uzmanlar insanları sürekli olarak bu konuda uyarmaktadırlar.  Ayırma büyüsü yapan hocaların bu işlemleri nasıl yaptıkları ve aynı zamanda meslekleri hakkında ne kadar deneyime sahip oldukları son derece önemlidir. Özellikle etki altına alınacak olan kişilerin risk altına girmemeleri ve zarar görmemeleri için tüm işlemlerin büyük bir dikkat ile yapılması gerekmektedir. Bilindiği gibi büyü işlemlerin de her zaman riskler olabilmektedir.

Özellikle yapılan işlemler de nurani varlıklardan yardım alınmış ise o zaman ortada çok daha büyük bir risk var demektir ve bu gibi durumlar da her zamankinden çok daha dikkatli olmak gerekmektedir. Deneyimli medyumlar için genellikle kolay olan bu işlemler de özel bir muska hazırlamak, insanların resimlerine ve eşyalarına özel dualar okumak veya üzerlerine nurani varlıkları musallat etmek en çok tercih edilen tekniklerdir.

Aynı zamanda bazı medyumlar daha kısa zaman içinde sonuç alabilmek için bu tarz işlemler de papaz büyüsü veya kara büyülerin diğer tekniklerini kullanabilmektedirler. Ayırma büyüsü yapan hocalar bu tarz işlemler hakkında talep aldıkları zaman genellikle insanları risk altına atmak istemedikleri gibi aynı zamanda en kısa zaman içinde sonuç almayı amaçlamaktadırlar.

Tabi bunu yapabilmek ancak çok ciddi bir medyumluk deneyimi ile mümkün olmaktadır. İnsanlar da risk almamak için kesinlikle ayırma büyüsü yapan hocalar hakkında gerekli bilgileri edinmeli ve hiçbir işlemi bilinçsiz bir şekilde yapmamalıdırlar.

2 Yorum

  1. Banu

    Arkadaşlar bende başımdan geçen bir olayı anlatayım sizlere. Ben almanya’da yaşıyorum benim 2 senelik mutlu bir evliliğim var. Eşimle aramız çok iyi aksine hiç sorunumuz bile olmuyordu. Sürekli olarak birlikte etkinlikler yapar birlikte eğleniyor birlikte gülüyorduk. Bir gün ne olduysa eşim ile aram kötü olmaya başladı. Acaba nazara mı geldik dedim ama yok nazar ile alakası bile yoktu sanki. Eşim bana kızıyor bağırıyor hatta dövecek kadar kötü olmaya başladık. Bunun üzerine bende medyum aramaya başladım. İnternet sayfasında medyum sayfasına girdim ve oradaki tavsiye edilenlerde edis hocayı görünce onunla çalışmak istedim. Çünkü kocamı çok seviyordum ve kaybetmek hiç istemiyordum. Bunun üzerine de edis hoca ile iletişim sağladım ve durumu anlatmaya başladım. Hocam ne olduysa bir anda olmaya başladı. Oysa bizim evliliğimiz insanları kıskandıracak kadar çok güzeldi. Şimdi ise kavga gürültüsüz günüm olmuyor dedim. Edis hocada daha sonra bakım çalışması yaptı ve bakım sırasında birileri tarafından eşime yapılan bir işlemler olduğunu ve birileri bizi ayırmak istediğini söyledi. Bunun üzerine bende edis hocadan bu durumdan bizi kurtarın hocam ne olur. Siz benim tek umudumsunuz bu konuda size güveniyorum dedim. Edis hocada yapılan işlemleri bozacağını ve sadece 15 günün sonunda her şeyin yoluna gireceğini söyledi. Bende bunun üzerine eşime çok fazla yüklenmiyorum mümkün olduğunda alttan almaya başladım. Daha sonrasında işlemler ve çalışmalar bittiğinde ise eşim tekrardan eski haline döndü ve biz o mutlu kaldığımız yerden devam etmeye başladık. Beni kırdığı için çok üzgün olduğunu söyledi ama ben sorunun onda olmadığını söyledim ve onu hep sevdiğimi seveceğimi söyledim. Bu şekilde ilişkimiz hiç bitmedi. Edis hocanın sayesinde gerçekten sonuç almıştım bende. 0535 891 8597

  2. medyum atlas hoca gerçekten etkili

    medyum atlas çok başarılı bende tavsiye ediyorum. kızımla damadım arası bozuldu atlas hocanın sayesinde 7 günde araları düzeldi. Şimdi sımsıkı birbirlerine asla kavga gürültü etmiyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir