Ana sayfa / medyum tavsiye / Büyü bozma

Büyü bozma

Büyü Bozan Medyumlar

Eğer üzerinizde bir büyü etkisi olduğundan şüphe ediyorsanız bunu anlamak için mutlaka bakım çalışması yaptırmalısınız. Bakım çalışmalarından sonra eğer üzeriniz de büyü etkisi olduğundan emin olursanız o zaman yapmanız gereken ilk iş hemen bir büyü bozma işlemi yaptırmaktır. Bu işlemler ile size sıkıntı veren veya isteğinizin dışında sizi etki altına alan büyü etkilerinden kolayca kurtulabilirsiniz. Fakat bu konuda ilk yapmanız gereken şey bu işlemler hakkında araştırma yapmaktır. Çünkü büyü bozmak gerçekten de çok zordur ve çok ciddi bir deneyim ister. Dolayısı ile bu işlemler hakkında her medyuma güvenemezsiniz. Özellikle yapılacak olan hataların durumu çok daha ciddi boyutlara ulaştıracağını kesinlikle unutmamalısınız.

Büyü Bozma İşlemleri Nasıl Yapılmalıdır?

Büyü bozma işlemleri hakkında yardım almak istediğiniz de medyumların bu işlemleri nasıl yaptıklarını da bilmelisiniz. Özellikle kullanılan teknikler veya alınan riskler sebebi ile bu işlemler çok az medyum tarafından yapılabilir. Araştırmalarınız da birçok farklı teknik ile büyü bozma işlemi yapılabileceğini görebilirsiniz. Ancak bu işlemler de kullanılması gereken tek bir teknik vardır. O da medyumların özel tılsımlı sözler okudukları tekniklerdir. Bu sözler çok önemlidir ve kesinlikle doğru bir şekilde okunması gerekir. Aynı zamanda bu sözlerin ezbere ve doğru bir zamanlama ile okunması da çok önemlidir. Bu durum mutlaka büyülerin etkileri tamamen yok olana kadar devam etmeli ve bu sözleri okuyan kişiler kesinlikle nefesleri güçlü olan medyumlar olmalıdırlar.

Büyü Bozma İşlemleri Hangi Durumlar da Yapılmalıdır?

Medyumlar büyü bozma işlemleri hakkında talep aldıkları zaman öncelikle bu işleme gerçekten de gerek olup olmadığını anlamaya çalışırlar. Bu işlemler genellikle kara büyülerin etkilerine girmiş olan ve çok ciddi sıkıntılar çeken kişilerin eski mutlu günlerine dönmelerini sağlamak için yapılır. Yani isteyen herkes bir medyuma giderek büyü bozma işlemleri hakkında yardım alamazlar. Hem zor hem de karmaşık işlemler olmaları sebebi ile siz de büyü bozma işlemlerinin kesinlikle güvenilir ve gerçek medyumlara yaptırmalısınız. Medyumlar yaptıkları bakım işlemlerinden sonra insanların üzerlerin de dolaşan büyü etkilerinin son durumunu analiz ederek yapacakları büyü bozma işlemleri ile o kişileri o etkilerden tamamen kurtarmaktadırlar. Ancak etkiler çok güçlü değil ve insanlara sıkıntı vermiyorsa büyü bozma işlemi yaparak gereksiz yere risk almamak çok daha doğru olacaktır. Bu sebeple medyumlar kesinlikle çok dikkatli olmalı ve bu işlemlerin risklerinin de farkında olmalıdırlar.

Bir Yorum

  1. kısmet açma büyüsü nasıl yapılır

    arkadaşlar 32 yaşındayım şimdiye kadar hayatıma hiç bir kız girmedi kısmetim kapalıydı arkadaşlarımın hepsi evlendiler çoluk çocuk sahibi oldular ben bekar kaldım yalnız yaşıyordum bir arkadaşım bana medyum edis hocadan bahsetti kendisinin bu konularda uzman biri olduğunu derdime derman olabileceğimi söyledi. Edis hocayı aradım bakımlar yaptı bana sonrasında kısmetimi açmak için 15 gece çalışmalar yaptı bana çalışmalar bittikten sonra kısmetim yavaş yavaş açılmaya başladığını hissettim hayatıma insanlar girmeye başladı en önemlisi de bir kızla tanıştım sosyal medyadan konuşuyoruz şuanda her şey çok iyi çok mutluyum bu halimden edis hocadan Allah razı olsun 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir