Ana sayfa / medyum tavsiye / Büyü kaç günde bozulur

Büyü kaç günde bozulur

Büyü Nedir Nasıl Bozulur

Büyü kaç günde bozulur
Büyü kaç günde bozulur

Büyü bozma işlemleri hakkında bilgileri olan kişiler özellikle bu işlemlerin ne kadar zor olduğunu ve aynı zamanda ancak belli medyumlardan yardım almaları gerektiğini de bilirler. Bu zor ve riskli işlemler de büyülerin etkilerini yok edip insanları rahatlatmak amaçlanmaktadır. Ancak en ufak bir hata bile etki altında olan kişilerin çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmalarına neden olabilir.

Bu sebeple kesinlikle dikkatli olmak ve her zaman için kendilerini kanıtlamış olan güvenilir isimler ile çalışmak gerekir. Bugüne kadar birçok kişi büyü kaç günde bozulur ve bu işlemler hakkında hangi medyumlardan yardım almak gerekmektedir gibi soruların yanıtlarını bulmadan hareket ettikleri için çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalmışlardır. Hiçbir zaman risk payı olmayan bu işlemler de okunacak olan özel dualar vardır. Bu duaların mutlaka nefesleri güçlü olan medyumlar tarafından okunması ve aynı zamanda hiçbir zaman hata yapılmaması gerekmektedir.

Etkileri çok güçlü olan bu işlemler bugüne kadar çok az medyum tarafından yapıldığı gibi aynı zamanda bu medyumlar da tüm adımlarını çok dikkatli bir şekilde atmaktadırlar. Büyü bozma işlemleri ancak çok özel dualar ile yapılmaktadır. Bu duaların doğru seçilmesi kadar aynı zamanda ezbere ve doğru zamanlar da okunması gerekmektedir. Aksi takdirde asla sonuç vermeyecek ve büyüleri etkileri olduğu gibi devam edecektir.

Ne kadar zaman içinde sonuç vereceği belli olmayan büyü bozma işlemler de özellikle 2 hafta gibi bir süre içinde sonuç alınacağı bilinmektedir. Tabi burada önemli olan gerçek ve resmi medyumlar ile çalışmak ve kesinlikle medyumların verdikleri bilgilerin dışına çıkmamak gerekir. Özellikle büyü kaç günde bozulur sorusu kadar hangi medyumdan yardım alınmalıdır sorusunun da çok önemli olduğunu kesinlikle bilmek gerekir.

2 Yorum

  1. Adile pervin

    Benim adım adile 26 yaşındayım bekarım bu zamana kadar bir talibim çıkmadı bir çok kez kısmetimin kapalı olduğunu söylediler ama inanmadım. keşke inansaydım da bir şeyler yaptırıp kurtulsaydım şimdilerde çok pişmanlık yaşıyorum fakat kısmetimin açılmasını bir umutla bekliyorum her kızın bir hayali olarak. fakat son zamanlarda kuzenimin bana karşı bir ilgisinin olduğunu ve bana kafayı taktığını görmeye başladım sürekli benimle konuşmak için yazmaları ve aramaları oldukça beni bıktırdı. kuzenim olduğu için kalbini de kırmak istemiyorum biri duysa laf söz olacak diye de çok korkuyorum. bir gün bir mekanda otururken tesadüfen onunla karşılaştım ve geldi masaya biraz sohbetten sonra bana karşı hislerini ve ciddi olduğunu söyledi ne kadar da reddetsem olmadı. kolay kolay vazgeçecek gibi değildi. aradan zaman geçtikçe kuzenime karşı içimde hisler oluşmaya başladı anlam veremedim. ona karşı içimde sevgi his olmaya ve geceleri evlendiğimizi rüyamda görmeye başladım. bu durum beni çok korkutuyordu onu sevmiyorum ama onun yanına gittiğimde ya da onunla buluştuğumda sanki onu bana beni ise ona çeken bir kuvvet var gibiydi. İnternet üzerinde bakım yapan medyum aramaya başladım ve medyum edis hocanın ücretsiz bakım yaptığını okudum ve kendisine bilgilerimi gönderdim bakım yaptı bana. bakım sonrası üzerimde yapılan bir çalışmanın olduğunu söyledi kuzenim tarafından yapıldığını öğrenince bu çalışmayı bozmak ve kuzenimi kendimden soğutmak için etkili papaz büyüsü yaptırdım. sağ olsun edis hocam bana yardımcı oldu ve 12 günde yaptığı çalışma sonrası kuzenimin yapmış olduğu çalışmayı bozduk ve kuzenimi kendimden soğutup uzaklaştırdım. edis hocam sayesinde kurtuldum bundan çok şükür. edis hocanın numarası 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  2. Sahtekar ebuzade

    Ebuzade isimli medyuma sakın inanmayın , işlem yaptıgı bile şüpheli boşuna umut verıp paranızı alır sonrada bastan savma konusarak sureklı atlatır sizi. İnşallah yayınlanır bu yorumlar görürsünüz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir