Ana sayfa / medyum tavsiye / En iyi medyum

En iyi medyum

En İyi Medyum

 

En iyi medyum
En iyi medyum

Mesleğinin en iyi medyumu olmak isteyen kişiler için bu yolun ne kadar zor ve uzun olduğunu bilmeleri çok önemlidir. Özellikle insanların güvenlerini kazanmanın çok zor olması ve aynı zamanda eğitim almak için okul veya kaynak olmaması da bu mesleğin ne kadar zor olduğunu ortaya koymaktadır. Bugüne kadar birçok kişi bu alanda hizmet almak istediklerin de medyumları nasıl seçeceklerini bilmedikleri için ciddi sıkıntılar ile karşı karşıya kalmışlardır.

Özellikle isimlerini kanıtlamayan ve aynı zamanda bu alanda yapılan işlemler hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmayan kişiler her zaman için uzak durulması gereken kişiler olmuşlardır. Gerek sahip oldukları özellikle gerekse yaptıkları işlemler ile her zaman için sıradan insanlardan çok daha farklı olan bu kişiler mutlaka kendilerine karşı olan güvenin artması için ellerinden geleni yapmalıdırlar. Uzun zamandan bu yana insanlardan özellikle büyü işlemleri hakkında talepler alan medyumlar sahip oldukları tüm özellikler ile insanlara güven vermelidirler.

Bilindiği gibi bu alan insanları kandırmak için en çok kullanılan alanlardan biridir. Bu sebeple birçok kişi geçmişte yaşanan olumsuz deneyimler sebebi ile medyumlar ile çalışma konusunda tereddüt etmektedirler. Ancak başarılı medyumlar insanların bu güven eksikliğini kısa zaman içinde yok edecek çalışmalar yapabilmektedirler.

Bu meslekte insanların güvenlerini kazanabilmek sanıldığı kadar kolay değildir ve tüm işlemler de çok dikkatli olup başarılı sonuçlar almak gerekmektedir. Gereksiz yere alınan tüm riskler insanların hem kendilerini hem de yardımcı oldukları kişileri çok ciddi risk altına atmaları anlamına gelmektedir.

Bu sebeple hangi işlemler ile alakalı olursa olsun kesinlikle en iyi medyumlar ile çalışmaya özen göstermek gerekmektedir. Uzmanlar ile görüşen kişiler zaten medyum seçimlerin de nelere dikkat etmeleri gerektiğini kolayca öğrenebilmektedirler.

13 Yorum

 1. En iyi güvenilir medyum

  Selamünaleyküm arkadaşlar bende daha önce bir iki medyum ile çalıştım ama paramı kaptırıp dolandırıldım. Bu yüzden medyumlara çok temkinli yaklaşıyorum para kazanmanın zor harcamasının kolay olduğu bir devirdeyiz ne de olsa. Maddi durumum da fazla iyi olmadığı için biraz daha araştırma yapıp en doğru güvenilir medyumu aramaya başladım. Bir çok yerde Medyum Edis hoca hakkında yapılan olumlu yorumlar güzel sonuç alanları görünce bende Edis hocamla çalışmaya karar verdim. Önce durumumu anlatayım. Benim ortaokuldan beri çok sevdiğim bir kız vardı. Başta benden hoşlanmadığını düşünerek açılmama kararı almıştım ama daha sonra bana biraz ilgili davranması bakışları beni sevdiğini düşündüm. Bir süre sonra karşısına çıktım ve açıldım. O günden beri birlikteyiz tek bir günümüz bile ayrı geçmezdi bizim. O kadar çok seviyorduk birbirimizi. Ben askere gitmek için gün sayıyordum oda ban bekleyecekti geldiğimde ise aileler tanışıp nişandı sözdü derken evlenecektik. Ben askere gittim geldim ama sevdiğim kızı bulamadım. Sormadığım kimse çalmadığım kapı kalmadı numarasını değiştirmiş sosyal medyadan da aradım ama bulamadım hiçbir şekilde. Evlilik hayali kurarken beni terk etmiş dönmemi bile beklememiş. Artık umudumu kesmişken terk eden sevgilimin kuzeninden haber aldım. Evlenmiş beni daha fazla bekleyememiş babası da zaten başkasıyla evlendirecekmiş oda benim en yakın arkadaşımla evlenmiş. Duyduğumda bütün dünyam başıma yıkılmıştı. Tartışmalar olaylar derken ortalık iyice karışmıştı ama ben hala beni sevdiğine emindim. Artık elimden bir şey gelmeyeceğini anladığımda medyum aradım ve Edis hocamı buldum anlattığım gibi. Her şeyi ona da bir bir anlattım yardım etmesini istedim ben terk eden sevgilimi çok seviyorum onsuz yapamam dedim hocama. Hocam beni dinledikten sonra bilgilerimi alarak bakım yapıp dönüş yaptı ve bu iş için belli bir miktar ödeme yapmamı söyledi. Dediği gibi de yaptım hocamın. Hocam bana 14 günlük ermeni büyüsü yapacağını söyledi ve başladı işlemlere. Bu işlemler sırasında bir kaç olay daha oldu. Bu olaylar sonrasında sevdiğim kızın kocası yani yakın arkadaşımdı eskiden boşanma kararı almış bu olaylardan sonra devam edemeyeceğini söylemiş. Edis hocam çalışmalarını bitirdikten sonra sevdiğim kadın boşanıyordu 2 3 güne biz tekrar bir araya geldik. Ne olursa olsun ben deli gibi seviyorum her türlü kabulümdür. Edis hocam sayesinde şimdi evlenme kararı aldık yeniden bir kaç aya düğünümüz var. Hocam olmasaydı ne yapardım bilmiyordum. İyi ki bir daha araştırıp hocamı aramışım gerçekten işinin piri bir hoca. Sizlere de gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum kardeşlerim. 14 günde almak istediğim sonucu kesin bir şekilde aldım ve çok memnunum. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  • Ahsen kaleli

   Gerçekten sonuç veriyor mu medyum edis gerçek medyum arıyorum lütfen çok mağdur oldum 2 çocuğumla ortada kaldım eşim terk edip gitti. kiminle çalıştıysam sonuç alamadım lütfen Allah rızası için sonuç veren gerçek medyum önerin

   • Kübra taze

    ahsen hanım edis hoca gerçek sonuç veriyor imkanın var ise onunla çalış ve konuş derim

   • Nuray arslan

    Bende soğutma büyüsü yaptırmak istiyorum ama gerçekten güvenmek istiyorum edis hoca iyimi

  • nur

   özelden nasıl görüşebiliriz

 2. tufan

  Arkadaşlar papaz büyüsü yaptırmak istiyorum bunun için iyi bir medyuma ihtiyacım var.. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.

  • Veli kurt - Etkili papaz büyüsü yaptıranlar

   Tufan papaz büyüsü yaptırmak istiyorsan medyum edis hocayla çalışmanı tavsiye ederim. papaz büyüsü konusunda uzman bir medyum kendisi ben bir kaç hocayla işlemler yaptırdım papaz büyüsü konusunda fakat kimse bana sonuç veremedi. bende edis hocayı tavsiyeler üzerine bulup papaz büyüsü yaptırdım ve 12 günde sonucumu aldım çok şükür. papaz büyüsü yaptırmak isteyenlere medyum edis hocayı tavsiye ederim.

 3. Elmas ayırma soğutma büyüsü yaptıranlar

  gerçek medyum arayanlar medyum atlas hocayı tavsiye ederim herkese. gerçek medyum ararken bir çok defa dolandırıldım artık kimseye güvenim kalmadı derken medyumlar tavsiyeleri sitesine denk geldim medyum atlas hocanın hakkında yapılmış güzel yorumları okudum biraz araştırmalar yaptım kendisi hakkında. büyü konusunda uzman ve güvenilir bir medyum olduğunu okudum. Ayırma ve soğutma büyüsü yaptırdım kendisine eşimin hayatında başka bir bayan vardı bazen eve de gelmiyordu bu konuda yardım aldım kendisinden.12 günde ayırma ve soğutma büyüsü yaparak eşimin hayatında ki bayanı tamamen uzaklaştırdı ve soğuttu. eşim tekrardan bana bağlandı evine bağlandı gözü benden başkasını görmüyor çok şükür atlas hocam sayesinde bu durumu atlattık. yuvam yıkılmaktan kurtuldu atlas hocanın sayesinde. 0536 014 8431

 4. Ayhan

  Selam bende sizler gibiydim kararsız kalmıştım. Bazı şeylerin bittiğini düşündüm ama öyle olmadı. Arkadaşlarımın sayesinde Medyum Reha hocayla tanıştım ve çalışmaya başladım. Reha hocadan iş yerim için rızk büyüsü çalışması yapmasını rica ettim. Reha hocada benden bazı bilgileri istedi gönderdim. Aradan bir kaç gün geçti hocam bu çalışma ne durumda dediğimde ise az kaldı, sabret dedi. Peki hocam bekliyorum dedim. İş yerim artık batmak üzereydi, borçlar çoktu her şey üst üstte geldi derken, tek çare reha hocaydı. Aradan 14 gün geçecek bu çalışma bittikten sonra ondan sonra değişmeleri görürsün dedi. Tamam hocam bekliyorum ben siz yeter ki kesin sonuç almama yardımcı olun bu durumdan kurtulayım dedim. Tamam bakalım birlikte görelim dedi. Aradan 13 gün geçti işlerim açılmaya başladı, yavaş yavaş dükkanı kurtarıyorduk sanki. Reha hocanın bu yaptığı büyü çalışması sayesinde batmaktan kurtuldum. 0538 714 2065

  • Demir arıkan

   Ayhan yorumunu okudum gerçekten sonuç aldın mı sen ? benimde kasap dükkanım var fakat hiç iş olmuyor bende çok sıkıntı yaşıyorum devir almadan önce güzel ciro yapan bir kasap dükkanıydı ben alalı 7 ay oldu her ay zarar ediyorum iflas etme durumuna geldim. bir arkadaş hocalardan yardım al dedi bana ama ben hangi hocayla çalışacağımı bilmiyorum. senin yorumuna denk geldim reha hocayla çalışsam sonuç alır mıyım ?

 5. Kısmet açma büyüsü yapan uzman medyum

  Ben Esra benim sorunum kısmetimin kapalı olması, bunun için ise iyi bir medyumdan yardım almak istiyordum. Bu esnada karşıma bir çok medyum çıktı fakat bazıları güvensizlik veriyordu. Daha sonra ise bir medyumun konuşmaları beni etkiledi, medyum selman hocanın konuşmaları ve söyleyişleri beni gerçekten ikna etmişti. Bende kısmetimin açılması için iranlı selman hoca ile çalışmaya karar verdim. Aradan 13 gün geçer iranlı selam hoca kısmetin açılır dedi. Tamam hocam bekliyorum dedim. 12 gün sonra kısmetim açılmış bize görücü gelmişti. Şaşırmıştım ilk başlarda bu kadar hızlı beklemiyordum, ama olsun bu daha iyi olmuştu.

 6. Etkili aşk büyüsü yapan güvenilir medyum

  Benim sevdiğim bir çocuk vardı bundan 3 ay kadar önce. Çocuk beni görmezden geliyor bana yüz vermiyor ve bana sürekli kötü davranıyordu. Artık dayanamıyordum en sonunda bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine medyum dilha hoca ile konuştum. dilha hocanın bu çocuk için yapacağı etkili aşk büyüsü çalışması yapacağını ve bu çalışmadan sonra çocuğun bana karşı ilgisinin olacağını söyledi. Tamam hocam dedim bekliyorum. 14 günlük bir çalışmamız olacak ve bu 14 gün sonrasında her şey farklı olacak dedi. Tamam hocam dedim siz en iyisini bilirsiniz dedim. 14 gün sonra çocuk beni görüyor bana karşı bazı duygular içerisinde kalıyor ve sürekli olarak bana bakıp gülmeye başlıyor. 14 gün sonra her şey yoluna girdi. 0552 791 4566

 7. Süryani medyum hocalar

  Soğutma büyüsü sonucunda eşim benden soğutuldu ve ayrılma noktasına kadar geldik. Birileri tarafından üzerimize yapılan bu büyünün sonrasında eşim bana karşı soğuk ve nefretle bakıyor. Bu durumdan nasıl kurtulayım bilmiyorum bir yol arıyorum sürekli ama hep çıkmaz içindeyim. En son dostlarımın tavsiyesi üzerine bir medyumdan yardım aldım. Bende medyum Edis hoca ile çalışmak istedim. Edis hocaya durumu anlattım, eşime yapılan bir çalışma var hocam bundan dolayı bana tuhaf davranıyor dedim. Edis hocada bakayım sana döneyim dedi. edis hoca 2 saat sonra beni arıyor ve evet eşine soğutma büyüsü yapılmış sana karşı bundan dolayı böyle dedi. Hocam onu bozun ne olur bunca senelik eşim kaybedemem onu çok seviyorum dedim. Tamam sakin ol bırak bana ben hallederim eşine etkili Süryani büyüsü yapacağım ve bu büyünün sonrasında kendisine gelir dedi. Tamam hocam ne kadar sürecek dediğimde 14 gün sonrasında eşin normale dönmüş olur dedi. Tamam hocam dedim. Allah razı olsun sizden dedim. 14 gün sonunda eşim normale dönmüştü. Her şey tekrar eskisi gibi devam etmeye başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir