Ana sayfa / medyum tavsiye / Garantili medyum

Garantili medyum

Garantili Medyum

 

Garantili medyum
Garantili medyum

Seçtikleri medyumların kendilerine her türlü konu hakkında yardımcı olabilecek yeterlilikte olmasını isteyen kişiler özellikle daha önce medyumlar ile çalışmadıkları takdirde çok daha dikkatli olmalıdırlar. Garantili medyumların hangileri olduğunu bilmek ve aynı zamanda bu kişilere ulaşmak için gerekli adımları atmak için öncelikle gerçek bir medyumun sahip olması gereken özellikler hakkında bilgi sahibi olmak gerekmektedir.

Uzmanlar kendilerinden yardım isteyen kişilere her zaman bu konular hakkında bilgiler vermekte ve yaptırmak istedikleri işlemler hakkında hangi medyumların kendilerine yardımcı olacağı hakkında öneriler de bulunmaktadırlar.

Genellikle kısa zaman içinde istedikleri sonuçları almak isteyen insanlar seçtikleri medyumların sahip oldukları deneyimler hakkında araştırma yapmadan asla seçimlerini yapmamalıdırlar. İnsanları kandırmak için çok müsait bir alan olması ve gerçekten de her zaman birçok kişinin çeşitli şekilde mağdur olduğu bir alan olması sebebi ile insanlar medyum seçimlerin de acele etmeden bu alan hakkında bilgileri olan kişilerden de öneriler almalıdırlar.

Genellikle fal veya büyü işlemleri gibi manevi yanı güçlü olan işlemler hakkında talep alan medyumlar özellikle bu işlemleri yapacakları zaman nelere dikkat etmeleri gerektiğini bilmeli ve kesinlikle tüm işlemleri kurallarına uygun olarak yapmalıdırlar.

Manevi enerjilerin nasıl harekete geçirileceği ve aynı zamanda nasıl yönetileceği hakkında tam olarak bilgileri olmayan kişiler her zaman için çok ciddi riskler almakta ve aynı zamanda yaptıkları işlemlerden sonra insanların bu alana karşı olan güvenlerini de yok etmektedirler.

Bu sebeple tüm işlemler de garantili medyumlardan yadım almaya özen göstermek ve kesinlikle bu konudan taviz vermemek gerekmektedir. Bugüne kadar birçok farklı işlem ile insanlara yardımcı olmuş olan bu kişiler insanların güvenlerini kazanmanın ne kadar zor olduğunu da bilmeli ve kesinlikle bilinçsiz adımlar atmamalıdırlar.

13 Yorum

 1. garantili büyü yapan gerçek medyum

  merhaba arkadaşlar 5 yıllık ilişkim bir anda bitti. erkek arkadaşım bir anda beni terk etti ve benimle hiçbir şekilde iletişime geçmedi ona ulaşmaya çalıştıkça kaçtı.bende bu konuda yardım almak için bir çok medyumla çalıştım ama hiçbir sonuç alamadım.daha sonra medyum edis hoca ile iletişime geçtim.kendisi bana bakım yaptı ve erkek arkadaşıma bir kadın tarafından adet kanı büyüsü yapıldığını söyledi. bende bunun için erkek arkadaşımı bana tekrar döndürmek için gerekli çalışmaları yapmasını istedim kendisi bakım yaptı ve çalışmalara başladı.15 günlük bir bakım yaptı bakımlar başladığında erkek arkadaşım beni aramaya mesaj atmaya başladı. medyum edis hoca verdiği sözü tuttu ve işlemler etkili oldu.erkek arkadaşım bana tekrar döndü ve çok bağlandı. medyum edis hocamdan Allah binlerce kez razı olsun. sizlere de medyum edis hocamı kesinlikle tavsiye ederim çalışmaları çok etkili oldu çok memnun kaldım hakkınızı helal edin hocam Allah razı olsun.
  0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 2. Ahmet

  Öncelikle selam ben gerçek medyum hoca arıyorum. Sonucu kesin ve garantili olacak bir medyuma ihtiyacım var. Arkadaşlar bana yardımcı olur musunuz ?

  • Gamze nur - güvenilir medyum arayanlar

   Ahmet medyum edis hocayla görüşmeni tavsiye ederim. ben kendisiyle bundan yaklaşık 6 ay önce işlem yaptırdım ermeni büyüsü yaptırdım kendisine 16 günde sonuç aldım. Etkili ermeni büyüsü yapmamda ki amaç evliyim ve eşimden şiddet görüyorum bu duruma son vermek eşimi de kendime bağlamak için yaptırdım. istediğimden etkili bir çalışma oldu eşimle aramız çok iyi şuanda. gerçek güvenilir medyum arıyorsan medyum edis hocaya danış derim.

   • Ahmet

    Gamze çok teşekkür ederim senin sayende bende sonuç aldım. Allah senden de razı olsun bacım

 3. Rızk Büyüsü yaptırıp sonuç alanlar

  Selam arkadaşlar benim adım Ahmet ben iş yerim için bir rızk büyüsü çalışması yaptırmak istiyordum. İşlerim son günlerde durgun ve kazancım kötüydü. Çalışanlara bile zor yetiyordu para. Bende Ermeni Medyum suarez hocayla çalışmaya karar verdim. suarez hocadan işlerim için bir rızk büyüsü çalışması istedim. suarez hoca benden bilgileri istedi gönderdim. Aradan 13 gün geçer bu işlerin düzene girer. Sende elemanlarına paralarını verirsin sorun kalmaz dedi. İnşallah hocam dedim. Başladım günlerin geçmesini 12 gün sonra işim adeta açıldı. İşlerim çoğaldı siparişler bile çoğaldı adeta işlerim açıldı. Böyle giderse 2 güne dünyanın kazancı elde edilirdi.

 4. Ahmet- Medyum Reha

  Medyum Reha hoca ile çalıştım. 14 günde kesin sonuca kavuştum. Benim eşimde sorunlar vardı, bu yüzden sürekli olarak geceleri uyuyamıyor ve sabahları ise tuhaf hareketler ile karşılaşıyorduk. Eşim varlıklar gördüğünü ve sürekli olarak onunla konuştuklarını söylemeye başladı. İlk başlarda inanmasak da bu olay git gide büyümeye başladı. Aradan 7 gün geçti baktım eşim daha da fena olmaya başladı. Hemen bir medyum araştırmaya karar verdim. Bir kaç medyum tarafından dolandırıldıktan sonra daha da dikkatli olmaya karar verdim. Medyum Reha hoca çıktı karşıma, Allah razı olsun Medyum Reha hocadan onun sayesinde eşimdeki varlıklar gitti. Şimdi durumu iyi her gün daha da iyiye gidiyor.. Allah razı olsun Medyum Reha hocadan. 14 gün sonunda kesin sonucu aldıktan sonra ben de Medyum Reha hocayı tavsiye etmeye karar verdim. Adım Ahmet yaşım 39 ben inanmazdım bu olaylara ama yaşayınca insan inanıyormuş 0538 714 2065

 5. Süryani büyüsü nasıl bozulur

  Merhaba arkadaşlar, benim adım Selma benim sevdiğim bir adam var, yaklaşık olarak 2 senedir konuşuyoruz ama bir türlü evlenmeye razı gelmiyordu. Benimde çevremdeki arkadaşlarımın ısrarı sonrası bir medyum ile çalışmam olmuştu. Medyum Atlas hocayla çalıştım, bu erkek arkadaşımı nasıl ikna edebilirim diye söyledim, Atlas hoca bu konuda yardımcı olacağını ve bu konuda hakkında yapılması gerekenleri yapacağını söyledi. Erkek arkadaşıma ikna olması için Etkili Süryani büyüsü yapacağını bu çalışma 14 gün sonra kesin sonuca kavuşur, sizde birlikte bir ömür boyu bana dua edersiniz demişti, merakla bekliyordum 14 günün geçmesini. Aradan 13 gün geçti erkek arkadaşım bana sürpriz bir evlilik teklifinde bulundu, ben adeta şok olmuştum. Böyle bir teklif beklemiyordum. Allah razı olsun Medyum atlas hocadan, onun sayesinde her şey oldu. 0536 014 8431

 6. Hayriye - Medyum Gürsel

  Selam benimde bazı sorunlarım vardı, Medyum gürsel hoca sayesinde tüm sorunlarımdan kurtuldum. İlk başlarda eşim benden soğumuştu kendisini bana bağlamak için bir bağlama çalışması yaptık. 14 günün sonunda eşim bana tamamen bağlanmış bir şekilde olacaktı, bana karşı daha farklı olacaktı. Benim dediğimi yapacaktı, dışarı fazla gitmeyecekti. 14 gün geldi ve sonunda eşim bana bağlanmış birisi olarak karşımdaydı. Benimle beraber gidiyor geliyor her dediğimi yapıyordu. Bu beni daha çok mutlu etmişti.

 7. Kısmet açma büyüsü nasıl yapılır

  Merhaba ben Ayşenur benim sorunum kısmetimin kapalı olması. Bundan dolayı iyi bir medyum bulamadım. Hep aradım ama karşıma çıkanlar beni sadece dolandırdı başka bir şey yapmadı. Daha sonra medyum edis hoca ile çalışmaya karar verdim. Medyum edis hocanın bu kısmet açma büyü çalışmasından sonra kısmetim açıldı. Yaklaşık 14 günlük bir çalışmanın ardından kısmetim tamamen açılmıştı. Kısmetimin açıldığını bize gelen misafirlerden anladım. Her gün farklı misafirler geliyordu bize. Neyse 10 gün sonra kafama uyan birisiyle evlenmeye karar verdim. Ailemin de rızası olduğu için.

 8. Etkili ermeni büyüsü yapan medyumlar

  Ben Almanya da yaşıyorum, sevdiğim kadın ise Türkiye de yaşıyor. Bir türlü buluşamıyoruz ve ne yaptıysam da bir araya da gelemiyoruz. Aileler konuşuyor tamam diyor ama ben işlerimden dolayı kız arkadaşım da işlerinden dolayı buluşamıyoruz. Daha sonra bu sorun kavgaya dönüşmeye başladı ve benimle tartışmaya başladı. Sürekli olarak kavga etmeye başladık. Bu böyle olmaz diye düşünmeye başladım. Ailemle konuşup durumu çözmeye çalışıyorum ama yok çözemiyorum. Kız arkadaşım birden bire tuhaf davranmaya başladı. Ailem bir medyum söyledi bende telefon numarasını alıp hocayı aradım. Medyum Edis hocadan yardım istedim. Hocam her şey iyiydi birden bire kötü davranmaya başladı. Nedenini bilmiyorum ama çok kavga eder olduk. Bize bir şey yapın tartışmayalım eskisi gibi olalım dedim. Edis hocada kız arkadaşıma Etkili Ermeni büyüsü yapacağını ve bu büyünün sonrasında kız arkadaşımın eskisi gibi olacağını ve anlayışlı olacağını tekrardan birlikte olacağımızı söyledi. Bende tamam hocam siz yapın dedim. Aradan 14 gün geçti Edis hoca çalışmasını bitirdi ve 14 günün sonunda kız arkadaşım ile tekrar eskisi gibi olduk.

  • Apo

   Slm bu edis hoca gerçek etkilimi rica ediyorum güven arıyorum sizerden

 9. varlıklardan kurtaran gerçek medyum hoca

  her gece gördüğüm varlıklardan sonra kendimi kötü hissettim. Ailem bile bunun farkında ama bana yansıtmak istemiyorlar. Ben ne kadar da yansıtmasalar da anlıyordum. Ben gerçekten garip şeyler görüyordum. Bazen yemek yerken bazen yürürken tuhaf sesler ve şeyler görüyordum. Ailem bir kaç medyum gitti ama sonuç alamadık. Daha sonra medyum dilha hocanın sayesinde 12 gün içinde benim gördüğüm bütün varlıklar gitti ve ortadan kayboldu. Ben kendime gelmeye başladım yavaş yavaş kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Bunca zaman boş yere acı çekmişim. Dilha hocanın sayesinde kurtuldum. Artık bende normal bir hayat yaşıyorum sizler gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir