Ana sayfa / medyum tavsiye / Gerçek medyum arıyorum

Gerçek medyum arıyorum

Gerçek Medyumlar Kimlerdir

Gerçek medyum arıyorum medyum ararken sorun yaşamak istemeyen ve mutlaka işinin ehli olan kişiler ile çalışmak isteyen kişiler sadece birkaç basit adım ile bu amaçlarına ulaşabilirler. Ancak yaşanan tüm olumsuz durumlara rağmen yine de insanlar sürekli olarak medyum seçilerin de bilgisiz ve aceleci bir şekilde hareket ederek kendilerin sahte medyumların tuzaklarında bulabilmektedirler. Bu durum da kalmak istemeyen kişiler öncelikle daha önce medyumlar ile çalışan kişilerin kapılarını çalmalı ve kendilerinden yaşadıkları deneyimler hakkında bilgiler almalıdırlar.

Bugüne kadar birçok kişinin farklı amaçlar ile kapılarını çaldıkları medyumlar sahip oldukları özellikler, bilgiler, yaptıkları işlemler ve aynı zamanda yaşam tarzları ile her zaman sıradan insanlardan daha farklı karakterler olmuşlardır. Bu sebeple bir toplum içinde bir kişinin medyum olduğu hemen anlaşılabilir. Ancak bazı medyumlar kendilerini gizlemek isteyebilmektedirler.

Gerçek Medyum Yorumları

Bunun sebebi ise çok yoğun talepler almaktan kaçınmaları ve aynı zamanda insanların medyumlara karşı olan bakış açılarından emin olamamalarıdır. Birçok medyum hakkında olumsuz duyumlar alan insanlar bu konuda risk almamaları gerektiğini de çok iyi bilmektedirler. Bu kişilerin yaptıkları işlemlere sıradan insanların bakış açıları da her zaman olumlu olmayabilir. Yani bazen insanlar medyumların aslında yalancı olduklarını ve yaptıkları işlemlerin hiçbir şekilde gerçek olmadığın da düşünebilirler.

Bunun iki sebebi olabilir. Ya daha önce medyumlar ile çalışmamış olmaları ya da sahte medyumlar sebebi ile bu alana karşı olan tüm inançlarını tamamen kaybetmiş olmalarıdır. Fakat gerçek bir medyum çok kısa zaman içinde insanların bu düşüncelerini tamamen değiştirebilir ve tüm düşüncelerinin tamamen değişmesini sağlayabilir. Dolayısıyla gerçek medyum arıyorum ve bu konu hakkında güvenilir kişilerden destek almak istiyorum diye araştırmalar yapan insanlar mutlaka bundan vazgeçmemeli ve sabırlı bir şekilde araştırmalarına devam etmelidirler.

2 Yorum

  1. Hakan taşıyan

    arkadaşlar gerçek medyum ararken lütfen ama lütfen dikkatli olun benim sorunum sevdiğim bir kız vardı bu kendisiyle güzel giden ilişkimizin ailesi tarafından bitmesiyle olan sorunları yüzünden bir türlü barışamadık birleşemedik. Kız ailesinin lafını dinlemek zorundaydı bu yüzden de elden bir şey gelmiyordu bende kızın ailesi beni sevsin beni kabullensinler diye bu tür yollara başvurdum çare ararken bir kaç şerefsiz tarafından dolandırıldım bu yüzden gerçek medyumlar diye araştırma yaparken edis hocamı buldum. İyi ki de bulmuşum kendisini kendisi hakkında yapılan o kadar güzel yorumlardan esinlendim bende çalışmaya karar verdim edis hocamla ermeni büyüsü çalışması yaptık 17 günün sonunda ailesi artık beni kızları ile görüşmemize müsaade etmeye başladılar artık sevdiğim kızla istediğimiz zaman görüşebiliyoruz Allah razı olsun edis hocamdan 0535 891 8597

  2. berfinsu

    Bende daha önce bir kaç medyum hocası ile çalıştım fakat sonuç alamadım ve paramda boşa gitti. Benim durumum kötü olduğu için tekrar medyum araştırmaya başladım. Hakkında yapılan yorumlarla bana güven veren Medyum Reha hocam ile biraz daha araştırma yaptıktan sonra kendisiyle iletişime geçip derdimi anlattım. Çok teşekkür ederim yardımcı oldu. Bana 13 günde işlem sonucumu verdi ve işlemin üstünden epey zaman geçti ve hala etkisi devam ediyor. Hepinize rahatlıkla tavsiye ediyorum Medyum Reha hocamı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir