Ana sayfa / medyum tavsiye / Gerçek medyum tavsiye edenler

Gerçek medyum tavsiye edenler

Gerçek Medyum Tavsiye Edenler

 

Gerçek medyum tavsiye edenler
Gerçek medyum tavsiye edenler

Medyumlar hakkında en doğru bilgileri almak için mutlaka gerçek medyum tavsiye edenler ile iletişime geçmek isteyen kişiler bu şekilde kısa zaman içinde istedikleri medyumlara ulaşmanın keyfini yaşayabilirler. Bilindiği gibi bu kişiler her zaman için yaşadıkları toplumların en özel ve en farklı kişiler olmuşlardır.

Bu özel meslek içinde sürekli olarak farklı konular hakkında talepler almış olan medyumların en önemli özelliklerinden biri de manevi alemler ile iletişime geçmeleridir. Bilindiği gibi bu tarz işlemler hem insanlar için çok korkutucu olabilmekte hem de tek başlarına yapmaları da olanaksız olan işlemlerdir.

Bu tarz işlemler yapabilmek için birçok farklı konu hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olabilmek ve aynı zamanda doğuştan gelen bazı özel yeteneklere de sahip olmak gerekmektedir. Özellikle eski zamanlar da yaşamış olan ermeni ve süryani medyumlarının yaptıkları işlemlerin ne kadar riskli olduğunu birçok kişi bilmemektedirler.

Bu medyumlar tüm işlemleri şeytan ile iletişme geçerek yapmışlar ve kendilerini bu konu hakkında tam olarak geliştirmişlerdir. Bu sebeple medyumlar her zaman için insanlardan çok büyük ilgi gören çok özel kişiler olmuşlardır.

Gerçek medyum tavsiye edenler ile görüşen kişiler mutlaka zaman içinde yatırmak istedikleri işlemler hakkında en deneyimli ve en doğru seçimler olan medyumlara ulaşabilmektedirler. Bugüne kadar yaptıkları işlemler veya sahip oldukları özellikler ile her zaman için çok özel insanlar olan medyumlar kendilerine karşı olan ilginin kalıcı olabilmesi için mutlaka sürekli olarak kendilerini geliştirmeye devam etmelidirler.

Özellikle farklı ilim dalları veya tüm dinlerin geçmişleri medyumların mutlaka bilmeleri gereken bilgilerdir. Gerçek medyum tavsiye edenler de insanlar verdikleri bilgiler ile kısa zaman içinde bu kişilere ulaşmalarını kolaylaştırmaktadırlar.

3 Yorum

 1. Hasan durmaz

  Nişanlımla kavga ettik. Sebepsiz yere düğün arifesinde tartışmaya başladık. Bir çok sebep yokken her şeyde bahane üreten sebep arayan bir adam oldu karşımda. Ben bu adamla evlenmek istemediğimi ve kendisini düzeltmesini söyledim. Oda bana beğenmiyorsan eğer evlenmeyiz olur biter gibisinden bir kaç cümle kurunca ben bu sefer hepten delirdim. 3 senedir görüştüğüm ve sevdiğim adam bu olamazdı karşımda. Daha sonrasında bir medyum hoca tarafından bakım çalışması yaptırmak istedim. İnternet üzerinde etkili gerçek sonuç veren bir medyum arıyordum sonra medyum edis hocanın sayfasına girdim ve yorumları sonuçları okudukça kendi sorunlarım gibi geldi ve bende bu sorunlardan kurtulmak istedim. Bunun üzerine medyum edis hocayı aradım ve telefonda durumu anlattım. Hocam 3 senelik ilişkim birden bire bozulmaya başladı. Karşımdaki adam bu benim sevdiğim adam değildi. Sanki içine bir şey girmiş ne olur bir bakın dedim. Bu sırada edis hoca bakım çalışması yapacağını ve bana dönüş sağlayacağını söyledi. Aradan 1 saat geçti edis hoca beni arıyor ve kızım bu adama birileri soğutma büyüsü ve sana karşı da ayırma büyüsü yapmış. Bu çalışma 2 hafta kadar önce sonucunu göstermeye başlamış. Tam zamanında fark ettin eğer az daha geç fark etsen bu adam senle hiç bir şekilde yan yana durmaz dedi. Bunun üzerine edis hocadan bunu bozmasın ve bana bağlamasını istedim. Edis hoca bu çalışmayı bozalım ondan sonra da sana karşı bağlama çalışması yapalım dedi. Edis hoca bu yapılan çalışmayı 4 gün içinde bozduktan sonra bağlama çalışmasını yaptığını ve onun için de 12 gün beklemem gerektiğini söyledi. Bende 12 gün beklerim eğer gerçekten bana bağlanacaksa dedim. Daha sonrasında ben nişanlımla konuşmaya çalışıyor ve onu ikna etmeye çalışıyordum. Çalışma bitti ve sonucunu göstermeye başladı. Nişanlım bana bağlandı ve benimle birlikte oda her şeye olumlu bakmaya başladı. Çok şükür bu beladan da kurtulduk. Medyum edis hocanın etkili sonucu sayesinde. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • efsun

   medyum edis hoca ile bende kısmet bağlama çalışması yaptım ve sonucunda erkek arkadaşım kimse ile çıkamıyor ve görüşemiyor artık.

 2. Nur

  Merhaba sevdiğim adamdan ayrıldım 1 aydır beni aramıyor sormuyordu bu durum beni çıkmaza sokmuştu her yerden engelledi çok seviyorum bütün hatalarına rağmen onsuz yapamıyordum napsam napsam diye düşünürken bir medyumdan yardım almaya karar verdim 1 kişi daha önce dolandırmışdı beni bu sefer çok araştırma yaptım en iyi medyumu bulabilmek için sayfalarda gezinirken medyum edis diye birine denk geldim baya bi araştırdım hakkında hiç kötü yorum okumadım son çarem diyip kendisiyle işlemlere başladım açıkçası beklemiyordum güvenmiyordum gene olmıycak gözüyle bakıyordum edis hoca bana 12 günlük süre verdi ve bekle dedi tamam hocam dedim aradan 8 gün geçti whatsaptan engeli kaldırmış benimki 10. Gün ınstagramdan msj attı beni ara diye ama nasıl pişman ben senden vazgeçemiyorum sensiz olmuyo eskisinden daha çok bağlandım sana bu ayrılık çok koydu bana dedim buldum hocanın hasını buldum ben edis hocaya sonuna kadar kefilim herkesin faydalanmasını isterim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir