Ana sayfa / medyum tavsiye / Gerçek medyumlar kimler

Gerçek medyumlar kimler

Gerçek Medyum Kimlerdir

Gerçek medyumlar kimler
Gerçek medyumlar kimler

Kaliteli ve güvenilir medyumluk hizmetleri alabilmek için yola çıkan ancak bu konuda kime güveneceklerini bilmeyen kişiler kesinlikle acele etmemeli ve kimlerle çalışmaları gerektiğini çok iyi bilmelidirler. Çünkü bu alanda birçok medyum kendilerini güvenilir ve gerçek medyumlar gibi tanıtmalarına rağmen aslında yeterli değillerdir ve bu durum kendileri ile çalışan kişileri de çok ciddi bir şekilde risk altına atmaktadır.

Gerçek medyumlar kimlerdir, kendilerine ulaşmak için ne yapmak gerekir ve benzeri sorular her zaman için insanların işlerini kolaylaştırıp kısa zaman içinde istedikleri özellikleri taşıyan kişilere ulaşmalarını sağlayacaktır. Uzun zamandan bu yana bu mesleğin içinde olan ve insanların güvendikleri medyumları seçmek her zaman için istenen amaca ulaşmanın en kolay yoludur. Aynı zamanda bu bilgileri elde eden kişiler gerçekten de kendilerini sahte medyumların tuzaklarından korumayı başarabilirler.

Yaptıkları özel işlemler ile her zaman toplum içinde farklı bir yere sahip olan medyumlar bu bilgileri ancak doğuştan gelen yetenekleri ve sonradan yaptıkları çalışmalar ile elde edebilirler. Yani bir kişi medyum olmak istediği zaman öncelikle kendisine doğuştan verilmiş olan bazı manevi özelliklere ve yeteneklere sahip olmalıdır. Aksi takdirde bu alanda başarılı olabilmek zordur.

Yaptıkları işlemler de kullandıkları teknikler kadar aynı zamanda ek bilgiler ve ilim dallarını da her zaman doğru bir şekilde kullanmaları gereken medyumlar ancak bu şekilde insanların güvenlerini kazanabilirler. Bilinen en zor ve en gizemli mesleklerden biri olan medyumluk hakkında birçok farklı alanda doğru veya yanlış bilgiler yer alır. Bu bilgiler insanların gerçek medyumlar kimler ve benzeri sorularına yanıt bulmalarını sağlayabilir ancak yine de her adım titiz bir şekilde atılmalıdır. Çünkü bu bilgilerin çoğu hatalı veya art niyetli olabilir.

3 Yorum

  1. .yaren bal

    arkadaşlar gerçek medyum arıyorsanız benden sizlere tavsiyem medyum Edis hocadır ben kendisi ile gideni geri getirme büyüsü yaptırdım 12 günlük bir çalışma da kesin olarak eşimi bana tekrardan geri döndürdü 4 yıllık bir evliliğim vardı Bir yıl hemen hemen eşimle ayrıyız ve bu ayrılık sonrasında da çok kötü şeyler yaşadım maddi ve manevi çok sıkıntılar çektim en son böyle bir işlere başvurdum ve başvurduğuma da inanın pişman olmadım medyum Edis hocayı Allah karşıma çıkardı kendisine en etkili gideni geri getirme büyüsü yaptırdım sağ olsun 12 günde eşimi bana geri getirdi gerçek medyum arayanlara tek seferde sonuç almak isteyenlere medyum Edis o camı tavsiye ederim herkese gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz.. 0535 891 8597

  2. Ceyda

    Merhaba arkadaşlar herkes gibi benim sorunlarımda var. Ben 5 yıllık evliydim fakat eşim beni aldattı ve ikimiz boşandık eşimden boşandıktan sonra çok sıkıntı yaşadım maddi manevi psikolojik olarak da çökmüş durumdaydım. Sürekli yanımda biri varmış gibi hissediyorum onunla konuşuyorum bazen durduk yere ağlıyorum bazende durduk yere çok gülüyorum. Arada bir ailemin yanına gidiyordum ama onlarda benim bu duruma çok üzüldükleri için onları daha fazla üzmek istemedim. Bende çareyi medyumda aramaya başladım aslında hiç böyle şeylere güvenim olmazdı ama şansımı denemek istedim. Atlas hocanın yorumları oldukça dikkatimi çekti ve çalışmak için ulaştım Atlas hocaya. Sağ olsun Atlas hocam beni 16 günde bu dertten kurtardı artık ne kendi kendime gülüyorum nede ağlıyorum hayatım normale döndü. Allah Atlas hocamdan razı olsun iyi ki ona denk gelmişim.

  3. Sanem

    Ben hamile bir bayan olarak medyuma başvuracağımı düşünmezdim ama yuvamızı kurtarmak adına bende bu yola başvurdum. Benim eşimin son 2 aydır bana karşı olan hareketleri çok değişti. Kaynanam beni kızı gibi sever sayar bu durumdan oda son derece rahatsız kendisi de eşimle konuştu ama eşim onu da dinlemedi. Eşim bana düşmanıymışım gibi davranıyor hamile olduğumu bile umursamıyordu. Bu durum üzerinde ablamın bana bahsettiği medyum Reha hocaya ulaştım. Eşim için bağlama büyüsü yaptırdım Reha hocaya işlem 14 gün sonra sonuç verdi eşim tekrar beni el üstünde tutmaya başladı aramız eskisi gibi çok iyi kesinlikle tavsiyem Reha hocadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir