Ana sayfa / medyum tavsiye / Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar

Gerçek Medyumlar

 

Gerçek medyumlar
Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar her zaman için insanların güvenlerini kazanabilmek ve bu alana karşı olan ilginin daha da yüksek olmasını sağlamak için ellerinden geleni yapan kişilerdir. Özellikle sahip oldukları bilgiler ile tüm işlemleri kısa zaman içinde tamamlayan bu kişiler birçok medyumun yapmaya bile cesaret edemedikleri işlemleri kolay bir şekilde yapabilmelidirler.

Bunun için ise bu alanda bilinmesi gereken tüm bilgilere tam olarak sahip olmak gerekmektedir. Manevi ilimler, bilim dalları veya buna benzer konular hakkında sık sık talep alan medyumlar özellikle kısa zaman içinde sonuç alabilmek için kesinlikle gereksiz riskler almaktan uzak durmalıdırlar.

Bugüne kadar birçok kişi bu tarz sorunlar yaşamamak için ellerinden geleni yapmışlar ve aynı zamanda medyum seçimlerin de kesinlikle bu alan hakkında bilgileri veya deneyimleri olan kişilerin kapılarını çalmışlardır.

Son derece zor ve aynı zamanda emek isteyen bu meslek hakkında gerekli adımları nasıl atacaklarını bilmeyen kişiler öncelikle yardım alacakları kaynakları veya kişileri doğru seçmelidirler. Bilindiği gibi bu meslek hem çok zor hem de halen birçok gizem ile dolu olan önemli bir meslektir.

Bu sebeple bu alanda başarılı olan kişilerin sayıları da her zaman çok az olmuştur. Bu meslek için eğitim alacakları bir okul olmaması veya kendilerini geliştirmek için çok uzun zaman boyunca emek vermelerinin gerekmesi sebebi ile birçok kişi medyum olmaya karar verdikleri halde bu alanda uzak durmaya karar verip farklı alanlara yönelmektedirler.

Ancak gerçek medyumlar karşılarına çıkan tüm zorluklara rağmen gerekli emeği vermekte ve bu emeklerinin karşılığın da kısa zaman içinde istedikleri konuma gelerek emeklerinin karşılığını tam olarak almaktadırlar. Özellikle bu alanda başarılı olup isimlerini duyurmuş olan kişiler hakkında araştırma yapıldığı zaman ortak özelliklerinin bu olduğu görülebilmektedir.

9 Yorum

 1. Sonuç veren garantili medyumlar

  merhaba arkadaşlar ben 5 yıllık evliyim eşim çok sorumsuz biriydi eve arkadaşlarını getirir onlar gelmediği zaman o arkadaşlarının yanına gider gece yarılarına kadar çoğu zaman sabahlara kadar gelmezdi. bende çocuğum olduktan sonra bunları daha da çok sorun haline getirdim sürekli kavgalar ediyorduk ilk olarak eşimin ailesiyle bu durumu halletmeye çalıştım ama eşim onları da dinlemedi. bende mecbur medyumlardan çare aradım bunun için çok araştırdım ve medyum edis hocanın yorumlarını okurken kendisine bir güven hissiyatım oluştu ve kendisini aradım.eşimle olan sorunlarımı anlatıp yardım istedim kendisi sağ olsun bana çok yardımcı oldu bana bakımlar yaptı ve 10 günlük çalışma ile eşimi arkadaşlarından uzaklaştırıp evine bağladı. bu kadar kısa sürede eşimin bu değişimi gerçekten inanılır gibi değil çok teşekkür ederim edis hocam Allah sizden razı olsun.hakkınızı helal edin edis hocaya bakım yaptırmak isteyen arkadaşlar gönül rahatlığı ile yaptırabilir tavsiye ederim..
  0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

  • Çilem öztürk - Gerçek sonuç veren medyum kimler

   bende medyum edis hocayla ayırma soğutma büyüsü yaptırıyorum bugün 4 gün oldu. 11 günüm kaldı inşallah bende herkes gibi sonuç alırım.

 2. Ahmet

  Gerçek bir medyuma ihtiyacım var. Aile içi sorunlarım var. Bu konuda iyi bir medyuma ihtiyacım var. Bana yardımcı olur musunuz.?

  • Rıdvan koç - gideni geri getirme büyüsü yapan medyum

   Ahmet bey ben yaklaşık 2 senedir giden sevgilimi geri getirmek için çalışmadığım medyum kalmadı. her seferinde olumsuz sonuçlar aldım umutlarım yıkılmıştı resmen. gelecek olacak diye beklerken işlemler bitmeye yakın sürekli problemler çıkıp duruyordu. bir kaç yerde medyum edis hoca hakkında yapılan yorumlar sayesinde kendisiyle çalışma yaptırmıştım bundan yaklaşık 5 ay önce. gideni geri getirme büyüsü için çalıştım kendisiyle bana çok yardımcı oldu sağ olsun çok ilgilendi benimle yapmış olduğu çalışma 18 günde etki etti ve çalışma bittikten sonra gideni sevgilim bana aşık bir şekilde geri döndü. çok şükür edis hocanın sayesinde şuanda sevdiğim kişiyle birlikteyiz. çalışmak istersen tavsiye ederim sana medyum edis hocayı

 3. Leyla Medyum Reha hoca

  Arkadaşlar ben Almanya da yaşıyorum adım Leyla bundan 2 sene kadar önce eşim için bir Süryani büyüsü çalışması yaptırmıştım. Bunu Medyum Reha hocayla çalışarak yaptırdım. Reha hocayı çok met ettiler. Ermeni Medyum diye diye çok met ettiler. Bende sahiden bunu neden çok met ettiler bilmiyordum. Bir gün Reha hocayla çalışınca anlarım demiştim. kendisi hakkında biraz araştırmalar yaptım Reha hocanın kesin sonuç verdiğini söylediler. Bende bu yüzden çalışmayı kabul ettim. Ardından Reha hocaya telefondan konuşmaya başladık ve bana 15 gün sonrasında ise net bir sonuç alacağımızı söyledi. Peki hocam dedim. Telefon konuşmamız bitmişti. Eşimin sadece eskisi gibi olmasını bana değer vermesini bekliyordum. Bunun için ona bir çalışma yapmıştım ama yapmak zorundaydım. Her neyse aradan 15 gün geçti. Eşimde değişmeler olmaya başladı. Bunu sahiden fark etmeye başladım. O anda anladım Reha hocanın etkili bir medyum olduğunu daha sonra bütün komşularıma söz ettim. Herkes onunla çalışmaya başladı. Bugünden sonra evimde huzur hiç eksik olmadı. medyum reha hocayı tavsiye ederim numarası 0538 714 2065

 4. Süryani büyüsü sonuç veren medyum

  Selam arkadaşlar benim adım Yasin benim sevdiğim bir kız var. Yaklaşık olarak 2 senedi konuştuğum bir türlü açılamadığım bir kız arkadaşım vardı. Daha doğrusu arkadaş olarak konuşuyoruz farkında olmadan aşık olmuşum ona bu arada kendisi sadece beni arkadaş olarak görüyordu. Benimle belirli bir çerçeve içerisinde hareket ediyordu ayrıca sınırlarını koruyordu sürekli. Ona ulaşmama bazen izin vermiyordu. Bu böyle gidemezdi. Yaşımız iyice geldi geçiyordu. Bu esnada ben kendisine açılma fırsatı buldum fakat o an yanlış bir zamanmış onu fark ettim. Bana ters cevap verdi ve sadece biz arkadaşız neden böyle bir şey düşündün deyip beni azarlamaya başladı. Ben ilk başlarda ne dediysem de ettiysem de beni dinlemedi. Kendi bildiğini okumaya başladı. Bende böyle olmaz bu iş diyerek. İyi bir uzman medyum araştırmaya başladım. Aradan epey bir zaman geçti karşıma medyum dilha hoca çıktı. dilha hocaya durumu anlattım. Oda kız için iyi bir Süryani Büyüsü için bir çalışma yapacağını söyledi. Peki hocam dedim etkisi ne zaman belli olur dediğimde ise bana sadece 15 gün sonra söyledi. Tamam hocam dedim siz daha iyi biliyorsunuz dedim. dilha hocaya kızın bilgilerini gönderdim. Aradan 15 gün geçti kız bu sefer kendisi gelip benden özür diledi ve beni sevdiğini söylemeye başladı. O gün kızgın olduğunu benim kabahatim olmadığını söyledi. Özür diledi bende affettim. Şimdilerde geleceğe yönelik bir planlarımız var. Allah’a şükür hepside medyum dilha Hocanın sayesinde oldu. Allah razı olsun hocadan 0552 791 4566

 5. Papaz büyüsü aşık ettirme yapan uzman medyum

  Arkadaşlar ben Emir benim sevdiğim kızı benden bir başkası istemiş. Bu benim çok zoruma gitmişti ki yerimde duramıyordum. Hemen iyi bir medyum araştırmaya karar verdim. Çünkü çok seviyordum kaybedemezdim. Böyle şeylere gelemezdim. İyi bir medyum bulmak çok zordu fakat araştırmaya devam ettim. Aradan 5 gün geçti Ermeni Medyum Gürsel hocayı buldum. Atlas hocayla bu işi çözebiliriz diye düşündüm. Gürsel hocaya durumu anlattım. Hocam sevdiğim kızı istiyorlar ne olur onu vermesinler bana versinler ben onu 3 senedir seviyorum konuşuyoruz dedim. Gürsel hocada sabırlı ol ailesi için bir papaz büyüsü yaparız kız içinde sana bağlama büyüsü yapacağız dedi. Tamam hocam yapalım dedim. Sonuç 14 gün sonunda belli olacaktı. Ailesi kızı vermekten vazgeçti diye duymuştum 10 gün sonra. Bu durum benim işime geliyordu. Ailemi gönderdim kızı istettim. Kız da beni sevdiği için ailesi bana verdi kızı. Sonunda sevdiğim kadına kavuşmuştum.

 6. Geri getirme büyüsü ve sonuç

  Selam 2 senelik yuvamı yıktılar. Ben eşimle severek evlendik ve bir tanede kızımız vardı çok sevdiğimiz çocuğumuzdu o bizim. Bazı insanlar bizi kıskandığı için çocuğu olmadığı için eşime büyü yapmışlar. Bundan dolayı eşimle biz ayrılmak zorunda kaldık. Oysa hala onu çok seviyorum ben oda bunu biliyor ama bir yanı da gitmek istiyordu. Bende daha fazla kırmak istemediğim için kabul ettim. Daha sonralarında bu durumu çözmek için bir araştırmalar yapmaya başladım. Medyum hocaları araştırmaya başladım. Bir kaç gün sonrasında ise medyum atlas hocadan yardım almaya karar verdim. Atlas hocadan alacağım yardım belki beni bu durumdan kurtaracaktı. Her neyse atlas hocaya durumu anlattığım zaman atlas hocada eşine bakım yapalım o zaman anlarız dedi. Daha sonra atlas hoca bakım sırasında bir büyü olduğunu fark ediyor ve beni arıyor evet haklısınız. Eşinize büyü yapılmış dedi. Bende hocam bunu bozalım zaten ayrıldık. Tekrar bir araya gelmek istiyorum dedim. Tamam bunu bozayım daha sonra geri getirme büyüsü çalışması yapayım dedi. Tamam hocam dedim ne kadar sürer dediğimde ise tahmini 12 gün sürer dedi. Peki hocam 12 gün beklerim dedim. Aradan 12 gün geçti geçmesine ama eşim beni arıyor ve özür diliyor çocuğumla birlikte eve dönmek istiyor barışmak istiyor beni sevdiğini söylemeye başladı. Bu durum karşısında ben çok mutlu olmuştum. Gerçekten kesin sonuç o zaman aldım 0536 014 8431

 7. Giden karımı geri getirdik

  Merhaba benim sorunum giden karımı geri getirmekti. Bunun üzerine medyum hocalarına başvurdum ve bir çok medyum hocasından olumlu sonuç alamadım için en sonunda bir tanesine başvurmadan önce sonuçlarını ve yorumlarını okumaya karar verdim. Bu esnada medyum edis hocanın yorumlarını ve sonuçlarını okuyunca karar verdim. Edis hocadan bu konu için yardım almaya başladım. Edis hocanın sayesinde 11 gün içinde karım evine döndü ve bir daha gitmemek üzere anlaştık. Ben gerçekten sonuç alacağımı düşünmemiştim. Bu yüzden de sonuç alınca hemen sizlere yardımcı olmak istedim. Tavsiye ediyorum kendisini bu arada güven sorunu yaşamadım hiç sizde yaşamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir