Ana sayfa / medyum tavsiye / Geri döndürme büyüsü nasıl yapılır

Geri döndürme büyüsü nasıl yapılır

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Yapılır?

İlişkilerin her zaman iyi tarafı yoktur. Bazı ilişkiler uzun süreli devam etse de bazılarında sorunlar yaşanabilir hatta bu sorunlar ayrılmalara yol açabilir. Bu tarz evlilik ya da sevgililik ilişkilerinde ayrılık yaşanması durumunda taraflar farklı yollar deneyebilir bu yollardan biri olan geri döndürme büyüsü nedir, nasıl yapılır bu yazımızın devamında anlatacağız.

Geri Döndürme Büyüsü Nedir?

Dünya üzerinde birçok çeşit büyü bulunmaktadır. En bilinen büyüler aşk büyüleridir. Aşkın ayrılığa döndüğü durumlarda ise aşk büyüsünün yerini başka bir büyü alır. Aslında bu büyü bir nevi aşk büyüsü olarak da sayılabilmektedir. Biz bu büyüye “Geri döndürme Büyüsü” demekteyiz. Belirttiğimiz gibi ilişkilerinde ayrılık yaşayan kişiler tarafından yapılmaktadır. İlişki durumu (evli, nişanlı, sevgili vb.) fark etmeksizin bu büyü kullanılabilir. Büyüdeki amaç diğer tarafın büyüyü yapan kişiye dönmesini sağlamaktır. Bu tarz büyüler yapılan kişiye psikolojik olarak zarar verebilmektedir. Büyü yapılan kişinin iradesini sarsabilir ve kişi odaklanma sorunu yaşayabilir. Büyünün yapıldığı kişi yapan kişiden başka bir şey düşünemez duruma gelir. Eğer birden böyle bir durum ile karşılaşıyorsanız size büyü yapılmış olma ihtimaline karşı bir medyum ile görüşünüz.

Geri Döndürme Büyüsünün Yapılması

Büyünün birçok farklı yapım şekilleri vardır. Her büyüye göre kullanılan dua, malzemeler, yer vb. unsurlar değişiklik göstermektedir. Bu durum geri döndürme büyüsü için de geçerlidir. Birden fazla büyü seçeneği vardır. Birkaç tanesini sizinle paylaşacağız:

Saç Tutamı Kullanmak: En etkili yöntemlerden biridir. Büyü yapılmak istenilen kişinin saçından bir tutamı kullanılarak yapılan bir büyü çeşididir. Saç tutamını nasıl kullanacağınızı medyumunuz size anlatacaktır.

Fotoğraf Kullanmak: Büyü yapılmak istenilen kişinin fotoğrafı medyuma götürülür. Medyum gerekli duaları okur ve büyü tamamlanır. En pratik büyülerden biridir.

Anında Etki Yapan Geri  döndürme büyüsü En hızlı etki eden büyülerden biridir. 2 – 3 gün içerisinde etkisini göstermektedir. Bu büyüde önemli olan nokta dualardır. Yapan kişinin duaları defalarca kez tekrar etmesi gerekebilir. Duaları ve büyünün gerekli malzemeleri medyum tarafından söylenmektedir.

Kalem Kullanmak: Kurşun kalem ve kırmızı kalem kullanılır. Medyum bu kalemlerle bazı çizimler yapar ve dualar okur. Sonucunda bu kağıdı aşık olunması istenilen kişinin yaşadığı yere koymanızı isteyebilir.

Hüddam Büyüsü: Çok tehlikeli bir büyüdür. Büyü yapılan ve yapan taraf için de tehlikelidir. Kimsenin olmadığı bir yerde yapılmalıdır. Büyü yapılmak istenilen kişinin fotoğrafı bir bez bebek üstüne konulmaktadır. Bez bebeğe iğneler batırılıp çıkarılmaktadır. Büyünün yapım ve bozulma işlemleri çok tehlikelidir. Lütfen dikkat ediniz.

Ağaca Asılan Büyü: Medyumunuzun sizin için hazırladığı büyüyü alınız. Büyüyü ağacın dalına anlatıldığı şekilde bağlayınız. Belli bir süreden sonra rüzgarın da etkisiyle beraber büyünüz istenilen sonucu verecektir
Yukarıdakiler dışında eşi, nişanlıyı veya sevgiliyi geri  döndürmek için kullanılan ayrı büyüler de bulunmaktadır. Hangi büyünün sizin durumunuz için kullanılması gerektiğini medyumunuz seçmektedir. Hiçbir büyüyü tek başınıza yapmaya kalkmayınız.

Büyülerde dikkat etmeniz gereken nokta büyü yapılan kişinin yaşadığı yere koyulan tılsımlardır. Bu tılsımların asla ve asla bulunmaması gerekmektedir. Bulunduğu zaman büyü yapılan kişiler olayı anlayacaktır.

Geri Döndürme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozmak yetenek isteyen bir görevdir. Özellikle bu yazıda bahsetmiş olduğumuz geri döndürme büyüsü gibi etkili bir büyünün bozulması da uğraş gerektirmektedir. Bu bozma işlemini kesinlikle tek başınıza yapmayınız. Medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyünün bozulması sırasında kullanılan malzemeler ve dualar medyumlar tarafından bilinmektedir. Tek başınıza yapmaya kalkarsanız sevdiğiniz kişiye ya da kendinize bir zarar verebilirsiniz.

 

Bir Yorum

  1. geri döndürme büyüsü etki süresi

    geri döndürme büyüsü yaptırmak isterken medyumlar tarafından mağdur edildim fakat pes etmedim çünkü bu sektörde gerçekten işini düzgün yapan birilerinin olduğunu biliyordum bu yüzden temkinli bir şekilde araştırmalar yaptım bir çok sitede bir çok yerde medyum edis hoca hakkında yapılan olumlu yorumlara rastladım ve kendisini uzunca araştırdıktan sonra çalışmaya karar verdim. Geri döndürme büyüsü yaptırmak istedim kendisine çünkü erkek arkadaşım benimle 2 sene beraber oldu sonra benden soğuduğunu söyleyerek benden ayrıldı terk edip gitmişti beni bu yüzden onun geri dönmesi için edis hocamla çalıştım 15 günde bana sevdiğim adamı geri getirip bana bağladı Allah razı olsun edis hocadan gerçek medyum arayanlara tavsiye ederim edis hocayı numarası 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir