Ana sayfa / medyum tavsiye / Geri getirme büyüsü yapan hocalar

Geri getirme büyüsü yapan hocalar

Geri Getirme Büyüsü Yapan Hocalar

Geri getirme büyüsü yapan hocalar
Geri getirme büyüsü yapan hocalar

Terk edilme acısı yaşayan insanların ne kadar ciddi üzüntüler yaşadıklarını herkes bilmektedir. Bu sebeple bu durumda kalan kişilere yardım almak için ellerinden geleni yapan birçok kişi fiziki olarak verdikleri emeklerden sonuç alamadıkları zaman genellikle bu kişilere geri getirme büyüsü yapan hocalar ile çalışmalarını önermektedirler.

Bu hocalar yaptıkları özel işlemler ile insanların düşüncelerinin ve davranışlarının kolay bir şekilde değişmesini sağlamaktadırlar.

Özellikle etki altına alınacak olan kişiler nerede olurlarsa olsunlar mutlaka bu işlemlerin etkilerine girebilmekte ve kısa zaman içinde yine eski partnerlerine döne isteği duymaktadırlar. Yaşanan acıların en kısa zaman içinde sona ermesi için ellerinden geleni yapan medyumlar bu işlemleri çoğu zaman partnerinden ayrılan kişilerin kişisel eşyaları veya resimleri ile yapmaktadırlar.

Bu nesnelerine üzerine okunan dualar arasında sürekli olarak o kişilerin isimlerini de anan medyumlar daha sonra ise bu nesneleri yakmakta veya gizli bir yere saklamaktadırlar. Bu tarz işlemler bir süre sonra istenen enerjilerin ortaya çıkmasını ve insanların üzerlerin de çok ciddi ektilere neden olmalarını sağlamaktadır. Bu sebeple birçok kişi hem kendileri hem de çevrelerinde ki insanlar için terk edilme acısını yenmenin en kolay yolu olan bu işlemleri görmektedirler.

Medyumlar kendilerine bu tarz işlemler hakkında talepler geldiği zaman çok dikkatli bir şekilde hareket etmekte ve insanlara verdikleri bilgiler ile nelere dikkat etmelerini gerektiğini bilmelerini sağlamaktadırlar. Hem çok önemli hem de çok özel bir işlem olan geri getirme büyüsün de sabırlı olmak en önemli kuraldır.

Buna dikkat eden insanlar zaten zaman içinde mutlaka istedikleri sonuca ulaşabilmekte ve aynı zamanda hiçbir fiziki emek vermeden sadece geri getirme büyüsü yapan hocaların yaptıkları özel işlemler ile sevdikleri kişilere yeniden kavuşabilmektedirler.

2 Yorum

  1. Fatih avcı

    Selam ben Fatih eşimle aramızda bazı sorunlar olmaya başladı ve birden bire her şey bozuldu. Durum böyle olunca da eşim ailesinin yanına gitti ve onlarla yaşamaya başladı. Bende bana dönmesi üzerine bir çok medyum hocalarla çalıştım ama olmadı eşim bana dönmek yerine daha çok kötüye gitti. Bu durumu da ben yapınca daha fazla üstüne gitmek istemedim. Bir gün arkadaşım bana medyum edis hocadan bahsetti. Bende edis hocayı araştırdım ve yaptığı çalışmaları verdiği sonuçları görünce medyum edis hoca ile son bir kere şansımı denemek istedim.Medyum edis hoca benden bilgileri aldı ve bakım yaptı. Bakım sırasında eşimin üzerine daha önceden yapılan büyülerin olduğunu ve bende farklı medyumlar ile çalışarak bunu daha da kötüye götürdüğümü söyledi. Durum böyle olunca da edis hoca bu yapılan çalışmaları bozacağını ve eşimi tekrardan eski haline getireceğini daha sonrasında ise bana bağlayacağını söyledi. Edis hoca yapılan çalışmaları 5 gün sonra bozduktan sonra bağlama çalışması yaptığını ve onun içinde 13 gün beklemem gerektiğini söyledi. Bende 13 gün boyunca eşimin normal hale gelmesini ve beni tekrar sevmesini bekliyordum. Bu sırada eşimi düşünmeden de yapamıyordum. Eşim 13 gün sonunda evine döndü ve bana bağlandı bunu ben fark edince medyum edis hocarı arayacak çok minnettar olduğumu ve gerçekten beni eşimle tekrardan bir araya getirdiği içinde çok dua etmeye başladım. Medyum edis hocayı bana arkadaşım tavsiye etti. Bende sizlere şimdi tavsiye ediyorum. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

    • cagla

      Fatih bey medyum edis hoca gerçekten kısa sürede etkili ve gerçek bir sonuç veriyor mu ? sizinle iletişim kopukluğu yaşadı mı ? ya da sürekli işlerim var deyip size zaman ayırmadığı zaman oldu mu ? ben detaylı bilgi isterim her zaman aradığımda çıksın istiyorum telefonlarıma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir