Ana sayfa / medyum tavsiye / Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır

Gideni Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sosyal bir varlık olan insan sevdikleri ile mutlu yaşamak ister. Bu mutluluğun çeşitli sebeplerle bozulması ve ayrılıklar insan ruhunu azap içinde bırakır. Birbirlerini yoğun bir sevgi ve aşkla seven insanlar dış etkiler ile bu duygularını kaybetmeye başlar. Evlilikler biter, sevgililer ayrılır hatta aileler darmadağın olabilir. Evi terk eden veya yolları ayrılan azap içindeki insanlar eğer birbirini seviyorsa taraflardan birisi medyumlar vasıtası ile gideni geri getirme büyüsü yaparak sevdikleri ile bir araya gelebilir. İnsanın içindeki güçlü bağları onarıp, sevgi ve aşk gibi duyguları yeniden ateşlendirip ailesine veya sevdiğine geri dönmesini sağlayacak büyüler gideni geri getirme  nasıl yapılır  Eski çağlardan beridir insanların başvurduğu yöntemlerden tecrübe edilerek uygulanan büyüler oldukça etkili ve kimsenin zarar görmediği büyülerdir.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Yorumları

Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır yaptırmak isteyen kimse konusun uzmanı olan bir medyum veya hocaya başvurmalıdır. Ve kesinlikle tarafların kötü niyetli olmadığından emin olunmalıdır. Kesinlikle sevgi büyüsü olarak yapılmalıdır. Bu büyüler hızlı etki eden ve yapılan kişide güzel duygular oluşturan büyülerdir. Hatta duyguları tamir eden bir etkisi vardır.

Geri getirilmek istenen kişiye ait bazı bilgiler veya eşyalar gerekli olabilir. Bu konuda uzman medyumların okumanızı isteyeceği dualar ve yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Daha sonra ise sevdiğiniz kişinin üzerinde etkileri görünmeye başlar. Olumlu büyülerden olduğu için genellikle bir hafta içinde etkilerini gözlemlersiniz. İçindeki güzel duygular geri uyanan kişi ailesine veya sevdiğine geri dönecek ve güzel kalıcı duygular beslemeye devam edecektir. Genellikle 41 güne kadar neticesi görülür ve sevdiğiniz size geri döner.

Bazen etkileri uzun süre görülmediğinde bu büyü ile geri getirilmek istenen kişinin başka bir büyünün etkisinde olup olmadığına bakılmalıdır. Eğer başka bir büyü var ise önce onun bozulması gerekebilir. Veya kişi korunma büyüsü yaptırmışsa yine geri getirme büyüsü etkileri geç görülebilir. Farklı işlemler uygulanması gerekebilir. Yine de güçlü bir aşk büyüsü olan gideni geri getirme büyüsü etki edebilir. Sabırla ve içten kalpten tesir etmesini dilemeli ve yapmanız gerekenleri yapmalısınız.

Gideni Geri Getirme Büyüsü Evde Nasıl Yapılır

Kaybettiği insanlarla kavuşmayı sağlayan bu büyünün olumsuz hiçbir etkisi yoktur. Bir zamanlar çok sevgiyle bağlandığınız birisinin kaybolmuş duygularını bulmasını sağlamak olumlu etkileri olan bir duygusal durumdur. Bazı hisleri tekrar güçlü bir şekilde hisseden insanlar zaten ailelerine, sevdiklerine geri dönmektedirler. Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır kırılan kalpleri tamir ederek olumsuzlukların yaşanmamasını sağlar. Her iki taraf da bundan zarar görmez. Size düşen sabırla bekleyerek sevdiğinizin sizi neden terk ettiğini de sorgulamanızdır.

Buna neden olan şeyleri ortadan kaldırmalı ve geri dönen sevdiğinizle mutlu hayatınıza devam etmelisiniz. Yapılması gerekenleri yapmak, okunması gereken duaları okumak, sadaka vermek ve hayır yapmak büyünün daha hızlı etki etmesini sağlayacaktır. Bütün aşk büyülerinin güçlü yönleri vardır. Kişinin iradesini istemediği bir şekilde değiştirmek olumsuz sonuçlar doğurabileceğinden iyi düşünmek gereklidir ki sevdiğimizi tekrar tam anlamıyla kazanabilelim.

Gideni geri getirme büyüsü nasıl yapılır yapıp sonuçlandığı halde yaptığınız hataları tekrarlarsanız ve sevdiğinizin kalbini soğutursanız yine sizden uzaklaşabilir. Yeniden bu azap veren durumu yaşamamak için dikkatli olmalı ve davranışlarınızı gözden geçirmelisiniz. Büyü ayrılan uzaklaşan kişinin duygu durumuna ve etkisinde kaldığı olay ve nedenlerin büyüklüğüne göre bazen 3 bazen 40. Günde etki eder.

Geri getirme büyüsünü bozulması gerektiğinde mutlaka bir uzman medyuma ihtiyaç vardır. Güçlü etki eden büyülerin bozulması da zordur. Eğer istemediği halde geri döndürme büyüsü nedeniyle hayatında sıkıntılar yaşayan birisi varsa bu büyü tecrübeli bir medyum ile bozulabilmektedir.

Bir Yorum

  1. cemile yurt

    erkek arkadaşım benden sebepsiz yere ayrıldı kendisinin bana geri dönmesi için medyumlardan yardım aldım. Hayatım boyunca ilk defa böyle bir şey yaptıracaktım içimde biraz korku vardı ama sevdiğimi göz göre göre de kaybetmek istemedim internet üzerinde gezinirken medyumların sitelerine denk geldim medyum edis hoca hakkında yapılan yorumlara tesadüfen rast geldim ve kendisini biraz araştırdım çalışan herkesin memnun kalıp tavsiye de bulunduğunu gördüm ve bende kendisiyle çalıştım. Gideni geri getirme büyüsü yaptırdım kendisine erkek arkadaşımın bana geri gelmesi için 13 gün sürdü bu çalışmalarım ve gerçekten de beklediğime değdi beni bir anda bırakıp giden erkek arkadaşım pişman bir halde bana geri döndü ve bağlandı edis hocama ne kadar teşekkür etsem azdır kendisi benim kahrımı çok çekti Allah razı olsun ondan 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir