Ana sayfa / medyum tavsiye / İki kişiyi ayırma büyüsü

İki kişiyi ayırma büyüsü

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü

Ayrılmaları istenen kişiler için özel olarak yapılan iki kişiyi ayırma büyüsü etkilerini çok kısa zaman içinde gösteren ve bir daha o kişilerin bir araya gelmemelerini sağlayan özel işlemlerdir. Medyumlar bu işlemleri yaparken birçok farklı teknik ve nesne kullanabilirler. Özellikle kişisel etkileme işlemlerinden biri olması sebebi ile etki altına alınacak olan kişilerin kendilerine ait olan resimler veya eşyalar bu işlemler de çok yaygın olarak kullanılırlar.

Yapılan işlemlerden sonra insanların bir zarar görmemeleri ve kısa zaman içinde istenen şekilde hareket etmeleri sağlanmalıdır. Eşlerinden veya sevgililerinden ayrılmaları istenen kişilerin resimlerine okunan özel tılsımlı sözler zaman içinde etkilerini ortaya koyar ve artık o ilişkinin gücü zayıflamaya başlar. Günden güne artan bu etkiler insanların üzerinde artık onlara manevi anlamda rahatsızlık verecek boyutlar da etkiler yaratır. İki kişiyi ayırma büyüsü uygulamalarından sonra biten ilişkilerin bir daha başlaması neredeyse olanaksızdır. Bu sebeple bu tarz bir amacı olan kişiler için bu işlemler kesin çözüm olabilir.

İki Kişiyi Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Medyumlar bu işlemler hakkında talepler aldıkları zaman kullanacakları teknik veya nesneler hakkında dikkatli olmalıdırlar. Çünkü yapılan işlemlerin kesin sonuç vermesi kadar aynı zamanda riskli olmamaları ve çok güçlü etkilerin ortaya çıkarmaları gerekir. Bunu sağlamak isteyen bazı medyumlar çok riskli teknikler kullanarak kendilerine de zarar verebilirler. Bu tarz özel işlemler hakkında yardım alınacak medyumların daha önce bu işlemleri yapan ve gerekli deneyimlere fazlası ile sahip olan kişiler arasından seçilmeleri gerekir.

İki kişinin ayrılmasını sağlamak için büyü işlemlerinden yardım almak her zaman iki defa düşünülmesi gereken bir fikirdir. Çünkü bazı kişiler için bu fikir ilgi çekici olarak kabul edilse de aslında riskli olabilmesi veya çok az medyum tarafından yapılabilmeleri gibi sebeplerden dolayı bu işlemlerden uzak durmak daha doğru bir seçim olabilir. Fiziki emekler ile ayıramadıkları kişileri bu işlemler ile ayırabileceklerini bilen insanlar iki kişiyi ayırma büyüsü için kimden yardım almak gerekir sorusuna mutlaka doğru kaynaklardan cevap almalıdırlar.

Bir Yorum

  1. iki kişiyi ayırmak için fil suresi

    4 yılımı verdiğim kız arkadaşım eski sevgilisine geri döndüğü için onları ayırmak istedim intikam almak istedim çünkü sevdiğim kıza o kadar çok yılımı verdim ki geçmiş yıllarımın intikamı onları ayırmakla almak istedim. İnternet üzerinde medyumlardan sonuç alanlar diye araştırmalara başladım bir çok sitede medyum edis hocadan bahsediyorlardı aradım kendisini ve iki kişiyi ayırmak istediğimi söyledim belli bir ücret ödedikten sonra işlemlerime başladı 14 gün gibi kısa bir sürede istediğim sonuca ulaştım ve intikamımı aldım 4 yılımı verdiğim kız arkadaşımı eski sevgilisinden ömür boyu ayırdım. Allah razı olsun edis hocam sizlerden güvenilir medyum arayanlara tavsiye ederim edis hocayı 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir