Ana sayfa / medyum tavsiye / İstanbul medyumlar

İstanbul medyumlar

İstanbul Medyum Yorumları

İstanbul medyumlar
İstanbul medyumlar

İstanbul medyumlarının neden bu kadar ilgi gördüklerini merak eden birçok kişi sürekli olarak bu şehre gelerek taleplerini bu medyumlara iletmektedirler. Sahip oldukları bilgileri kullanarak en zorlu ve riskli işlemleri dahi son derece başarılı bir şekilde yapan bu medyumlar özellikle kendilerini geliştirme konusunda hiçbir zaman yetinmemektedirler.

Çünkü medyum olmak isteyen bir kişinin birçok farklı alan da çok gelişmiş bilgilere sahip olması ve aynı zamanda bu bilgilerini de her zaman doğru zamanda ve doğru yerler de kullanabilmesi gerekmektedir. Bu tarz meslekler hakkında eğitim alacak bir okul olmaması da insanların işlerini zorlaştıran bir başka etkendir. Doğal olarak medyumların sayıları her zaman olduğu gibi günümüzde de çok azdır.

Birçok kişi kendisini gerçek ve güvenilir bir medyum gibi tanıtmaktadır. Ancak gerçek medyumların sahip olmaları gereken özellikler hakkında bilgileri olan kişiler herkese güvenmemeleri gerektiğini de bilmekte ve kesinlikle kendilerini kanıtlamış olan kişilerden başka hiç kimseye itimat etmemektedirler.

Dünyanın en zor ve aynı zamanda en eski mesleklerinden biri olan medyumluk mesleği hakkında kısa bir araştırma yapan insanlar özellikle geçmiş zamanlarda yaşanan olumsuz durumları yaşamamak için gerekli her türlü adımı zamanında ve bilinçli bir şekilde atmaya devam etmektedirler.

Genellikle kısa zaman içinde aldıkları sonuçlar ile ne kadar doğru seçimler olduklarını herkese kabul ettirmiş olan İstanbul medyumları en zorlu işlemleri dahi kısa zaman içinde ve kolay bir şekilde yapmaları ile tanınmaktadırlar. Bu şehre gelerek medyum seçimlerini titiz araştırma ile yapan birçok kişi çok farklı konular hakkında ki taleplerine genellikle istedikleri gibi yanıt almayı başarmış ve amaçlarına ulaşmayı başarmışlardır. Bu sebeple halen birçok kişi farklı yerlerden gelerek İstanbul medyumlarının büyük deneyimlerinden ve bilgilerinden faydalanmak istemektedirler.

5 Yorum

 1. Gülcan İstanbul güvenilir medyumlar

  Beni aldatan adamla aynı evde kalmak bir saniye bile hazmedemezdim. Bunun için ondan ayrılmak istedim fakat bana şiddet uygulayan adamdan başka bir adam olmadı karşımda bırakmadı ondan ayrılayım. Sürekli köle gibi kullandı artık yetti ve canıma tak etti. Bunun içinde edis hocadan yardım istedim. Edis hocam bana bu konuda elinden geleni yapacağını ve kocamı benden soğutup ayıracağını söyledi. Yani kocamı benden 11 günde uzak tutacağını ve bir daha yanıma bile yaklaşmayacağını söyledi. Bende buna inandım ve edis hocamla çalışmalara başladık. Aradan 8 gün geçti kocam benden uzaklaşmaya yanıma bile yaklaşmıyordu. 11. gün sonunda ise benden tamamen uzak duruyor ve kaçıyordu adeta bende ondan ayrılacağımı tekrardan söylediğimde ise bana ne bir tokat ne de bir bağırma hiç bir şey yapmadı ve ben annemin evine gittim ona da boşanma davası açmıştım. İlk defa bir medyumun sayesinde kocamdan boşanmak üzereydim. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 2. Toprak İstanbul da büyü yapan hoca

  bende medyum atlas hoca ile çalıştım ve onun sayesinde üzerimdeki varlıklardan kurtuldum. Son zamanlarda üstüme gelen varlıklar ve tuhaf seslerden dolayı ailem bana deli gibi bakmaya başladı ve ben durumumu tam olarak anlatamam onlara. Bunun için bir çok hoca ile konuştum görüştüm ama hiç birinden bir sonuç alamadım. Bunun üzerine tüm umutlarımı kaybettim derken medyum atlas hocayı öneren insanları görünce bu kadar insan öneriyor ise bir bildikleri vardır diyerekten bende kendisiyle çalışmaya başladım. Atlas hocanın sayesinde üzerimdeki varlıklardan kurtuldum. Toplamda 10 günlük bir papaz büyüsünden sonra ne bir varlık görür oldum nede tuhaf sesler hiç bir şey görmez oldum ve artık geceleri rahat uyuyabiliyordum. Bende sizlere atlas hocamı tavsiye ediyorum. Güvenin ve gerçekten sonuç almak istiyorsanız eğer onunla bu konuda çalışabilirsiniz. 0536 014 8431

  • canan

   medyum atlas hoca sahiden güvenilir mi ? benim arkadaşım onunla daha yeni çalışmaya başladı ama pek bilgisi yok bu konuda ona yardımcı olmak istiyorum

   • Nurdan

    Canan medyum atlas hoca konusunda kararsızlığını anlıyorum. bu konuda herkes aynı düşünür ve arkadaşını kandırmak istemezsin sonuçta ama beni dinleyecek olursan eğer medyum atlas hoca ile çalışarak sonuç alabilrsiniz.

 3. Timur

  Kız arkadaşım nişan yapacakken beni terk etti ve ailesinin yanına geri döndü. Ben bu durumda hastanelere düştüm kaç kere intiharın eşiğine geldim bilmiyorum sizlere anlatamam. Ben tam her şey bitti derken ailem benim için hoca hoca gezmeye başladı fakat hiç bir hoca beni iyi edemedi. En sonunda İnternet üzerinde ablam bir medyumla tanışmış ve bu medyum ablama inandırıcı ve güvenilir gelmiş. Ablam bir heyecanlı anlatıyordu ki ben bile inanmıştım o anda. Sanki kız arkadaşım sahiden geri gelecekti tekrardan nişan yapacaktık gibisinden inanmıştım. Ablam bu medyum dilha hoca ile konuşmuş ve dilha hoca da 12 günde her şeyi düzene koyacağını söylemişti. Ablam da bunun üzerine bana söyledi ve bende mutlu olmaya başladım yeniden geleceğine inanmak istiyordum gerçekten ve nedense 11. günde bana yazmaya başladı kız arkadaşım sahiden dilha hocanın etkili papaz büyüsü çalışmasından sonra kız arkadaşım bana geri döndü ve bende yeniden hayata tutuldum kaldığımız yerden devam ettim. Çok heyecanlıydı her şey aniden olmuştu sanki 12 gün kadar kısa bir sürede her şey oldu. İnanması çok zor ama gerçekten hayalime kavuştum. 0552 791 4566

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir