Ana sayfa / medyum tavsiye / Kaşık büyüsü nedir

Kaşık büyüsü nedir

Kaşık Büyüsü Nedir?

Öncelikle kısaca kaşık büyüsünden bahsedecek olursak kaşık büyüsü çiftleri birbirine bağlamak ya da birbirinden ayırmak için çokça bilinen ve tercih edilen bir büyü çeşididir. Fakat büyük bir çoğunlukla kişileri birbirinden ayırmak için kullanılır. Tahta ve demir kaşıkların üstüne dualar yazılarak yapılan bu uygulama ağaç diplerine, mezara ve suya atılarak yapılan çok yöntemli bir büyüdür.

Kaşık büyüsü nedir bu büyüyü yaptırmak ve sonunda da güzel bir sonuç olmak biraz zor olsa da güvenilir ve tecrübeli bir medyuma gitmeniz halinde bu işiniz daha çok kolaylaşacaktır, aldığınız sonuç da buna bağlı olarak değişiklik gösterebilecek. Çünkü bu işi yapacak ve başarılı olacak medyum sayısı da inanın ki çok az ince bir titizlik gerektiren bir çalışma olup yapan kişinin de gereken işlemleri harfiyen yerine getirmesi şarttır. Bu büyü diğer büyülere kıyasla daha kalıcı ve faydalı bir sonuç verir. Bağlamak için yapılacak olan işlem kaşıkları birbirine bağlamak iken ayırmak için olan işlem ise kaşıkları ters çevirerek yapılır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulabilmesi için öncelikle gerçekten bu tür bir büyünün olup olmadığı kontrol edilir. Büyünün olduğu bilinip teyit edildiği takdirde birtakım bozma çalışmalarına başlamak gerekiyor. Kaşık büyüsü nedir yapılması kolay olmasına rağmen bozulması da bir o kadar zordur. Büyük çoğunluğu kişileri ayırmak için yapılan ve diğer tüm büyüler gibi kaşık büyüsü bozma için işin ehli, artık o iş de uzmanlaşmış bir medyumdan yardım alınabilir. Bu konuda herkese güvenilemez sıradan kişilere veya normal medyumlara yaptırmak da çok doğru bulunmaz çünkü yanlış yapılacak en ufak hata bu kişileri olumsuz etkileyecek durumlar yaşanabileceği gibi geri dönülemez hatalar ortaya çıkar. Onun için bu iş de artık çok yükselmiş kaşık büyüsü bozma işlemini daha önce birçok kez deneyip yapmış ve başarılı olmuş medyumlardan yardım istenmelidir.

Kaşık büyüsü nedir bu büyüyü tek başına bozmaya çalışmak birçok medyum tarafından önerilmez oldukça riskli olan bir iş olup kötü sonuçlar doğurabileceğinden pek de tasvip edilmez. Ama eğer ki bir risk alıp kendiniz bu büyüyü bozmak isterseniz yapmanız gereken uygulamalı işlemler mevcut. Şu duayı bir kağıda yazmanız gerekecek. Rabb’iğfir verham, ente hayrur’rahimin, ayrıca bu duanın çıktı olarak alınması ve elle yazılması gerekmektedir. Bu yazı da mutlaka mavi mürekkepli kalem ile yazılmalıdır, çıktıda renk siyah olabilir.

Duanın üçgen şekline getirilerek katlanması gerekiyor bir nevi muska haline gerekiyor ardından ise büyük bir kap alın ve içerisine 3 su bardağı kadar sirke dökün bu sirke üzüm sirkesi olması daha makbul geçer sonrasında katlayıp muska haline getirdiğiniz duayı suyun içine atın, kağıt şu da yaklaşık olarak 15 dakika bekledikten sonra duanın yazılı olduğu kağıdı suyun içerisinden alın ve kağıdı kuruması için kendi uyuduğunuz odaya koyun ve kağıt kuruyana kağıt odanızda muhafaza edin. Ertesi günde elinize bir çakmak alarak yazılı olan kağıdı ateş ile tutuşturun ve tamamen yanana dek bekleyin.

Yanan kağıdın küllerini alın ve dışarıya serper şekilde dökün ortalama bir süre olarak 15 gün içinde büyünün etkilerinin yavaş yavaş ortadan kalktığını göreceksiniz. Böylelikle de kaşık büyüsü nedir işleminiz tamamlanmış olacak. Bir başka yapılan uygulama da Rahman suresini her gün 7 defa okuyarak çiftler arasında benzeri görülmemiş bir muhabbet başlar ve birbirlerine sıkı bir şekilde bağlanırlar. Eğer ki bu konuda uzman birinden yardım almak isterseniz de araştırma yapıp aklınıza yatan en uygun kişiyle iletişime geçip ondan yapmak istediğiniz işlemi ve sormak istediğiniz soruları özel olarak sorabilirsiniz.

 

Bir Yorum

  1. kaşık büyüsü nasıl yapılır

    kaşık büyüsü yaptırmak için medyum edis hocayla görüştüm kendisinden çalışma hakkında bilgiler aldım ödeme konusunda da bana çok yardımcı oldu sağ olsun. Eşimle aramızda ki sorunlardan dolayı bu çalışmayı yaptırmak istedim yaptırmadan önce kaşık büyüsünü çok araştırdım gerçekten eşler arasında oldukça çok etkili olduğunu öğrendikten sonra yaptırdım ve edis hoca kaşık büyüsünün yaptı bitirdi işlem bitene kadar bir netice göremedim fakat işlemlerin bittiği gün eşimde değişmeler olmaya başladı eşim bana karşı çok değişti evliliğimizde ki bütün sorunlar ortadan kalkmaya başladı aramızda sorun problem kalmadı artık. Edis hocaya teşekkür ediyorum elleri öpülesi bir hoca 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir