Ana sayfa / medyum tavsiye / Kilit büyüsü

Kilit büyüsü

Kilit Büyüsü Yapan Medyumlar

Kilit Büyüsü
Kilit Büyüsü

Kısa zamanda sonuç veren kilit büyüsü işlemleri ile insanların fiziki veya manevi anlamda etki altına alınmaları sağlanabilir. Bu işlemlerin etkilerinden sonra insanlar konuşma, düşünme, hareket etme veya erkeklik kaybı gibi etkilerin altına girebilirler. Bu işlemler de önemli olan medyumların sahip oldukları deneyimler ve aynı zamanda kullandıkları tekniklerdir.

Çok eski bir geçmişi olan bu işlemlerin en önemli özelliklerinden biri de genellikle kolay yapılmaları ve aynı zamanda medyumları çok zorlamamalarıdır. Yapılan işlemlerden sonra ortaya çıkan özel tılsımlar insanların düşüncelerine kalıcı değişimlere neden olabilir ve bu işlemleri yaptıran kişilerin amaçlarının kısa zaman içinde gerçek olmasını sağlarlar. Kilit büyüsü işlemleri hakkında önerilen medyumlar bu işlemler de etki sürelerinin genellikle 1 veya 2 hafta gibi bir süre içinde sonuç vereceğini belirtmektedirler.

Ancak bu işlemlere başlamadan önce istenen sonuçların garanti bir şekilde ortaya çıkabilmesi için mutlaka işlemlere bakım çalışmaları ile başlanması gerekir. Genellikle kötülük amacı ile yapılan bu işlemler de okunması gereken çok özel sözler vardır ve bu sözlerin mutlaka doğru bir teknik ile söylenmesi ve aynı zamanda insanların isimlerinin de sürekli olarak anılması gerekir. Medyumlar bu işlemlerden kısa zaman içinde sonuç alabilmek için her adımlarını doğru bir şekilde atmak istemektedirler. Bunun için gelen taleplere ve istenen sonuca en uygun tekniklerin seçilmesi gerekir.

Kilit büyüsü işlemlerin de deneyimli olan medyumlar bu işlemler ile kısa zaman içinde insanların üzerlerin de istenen sonucu alabildikleri gibi aynı zamanda kendilerine birçok farklı şekilde zarar verebilirler. Ve bu işlemlerden sonra insanların hayatları eskisinden çok daha sorunlu bir hale gelir. Bu işlemleri yapmakta ki amaç kimi zaman erkeklerin karşı cinse olan ilgilerini bitirmek ve erkeklerini tamamen bağlamak olabildiği gibi kimi zaman insanların konuşmalarını engellemek veya tek başlarına karar vermelerini engellemek gibi amaçları da olabilir. Birçok kişi bu tarz işlemler hakkında deneyimli medyumlar aramaktadır.

Özellikle etkili kilit büyüsü işlemleri hakkında bilgileri ve deneyimleri olan medyumların seçilmesi bu işlemlerden daha kısa zaman içinde sonuç alınması için yeterli olacaktır. Çok eski bir geçmiş olan bu işlemlerin etkilerine giren kişiler hem bir şeyin farkına varmaz hem de yaşanan her türlü sorunu tamamen doğal karşılarlar. Ancak kilit büyüsü işlemleri hakkında bilgileri olan medyumlar bu işlemlerin etkilerinden kurtulmanın en kolay yolunun büyü bozma işlemleri hakkında deneyimleri olan bir kişi ile çalışmak olduğunu belirtmektedirler.

3 Yorum

 1. Feride Kilit büyüsü yapan hocalar

  Ben feride kaynanamla artık son zamanlarda çok kavga etmeye ve anlaşamamaya başladık. Kaynanam ne zaman bir yanlışımı görse yüzüme vurur ve herkesin içinde beni rezil eder dururdu. durum böyle olunca bende kocama çemkinirdim onu rahatsız ederdim ama o ses çıkarmazdı annesi diye susuyordu hep. Artık dayanacak gücüm kalmadığını fark ettim ve bir büyü yaparak yada bir hocadan yardım alarak kaynanamı susturmaya karar verdim. Bunun üzerine İnternette araştırmaya başladım ve sonunda kilit büyüsü diye bir şey buldum. Kaynanamın ağzını düğümleyecek ve bana karşı kötü söz diyemeyecek beni azarlayamayacaktı. Bunun üzerine tek sorun ise bunu kime yaptırabilirdim sorun buydu. Bende medyum araştırmaya devam ettim ve sonunda bir hocanın yorumlarını okuyunca etkilendim. Onunla çalışmaya karar verdim. Edis hocadan bu kilit büyüsünü yapmasını ve kaynanamı yola getirmesini için yardım istemiştim. Hocamın yapacağı çalışma 15 gün sürecekti ve 15 günün ardından her şeyin yolunca olacağını söyledi. Bende bu 15 günün gelmesini ve kaynanamın dilinin nasıl kilitli olacağını görmek istiyordum. Bunun üzerine yapılan çalışmalar bitti ve etkisini göstermeye başladı. Kaynanam bana laf sokamıyor herkesin içinde yaptıklarımı övmeye başladı ve bu durumdan kendisi bile şaşkındı ama yapacak bir şey yoktu. Artık övme zamanı gelmişti onun beni. Şimdi herkes bana karşı daha iyi davranıyor ve kötü bir şey yapmıyorlar. 0535 891 8597

  • arzu

   İyi günler feride hanım benimde kocamın annesi ile aramda sorunlar vardı. Mahalleden bir teyzenin demesiyle edis hoca ile tanıştım ve çalışmaya başladım. İlk zamanlar tedirgindim ve inanmak istemiyordum ama sonucu aldıktan sonra insan ister istemez inanıyor ve her şey istediği gibi olunca tamamen güveniyor. Bende burada medyum edis hocam hakkında bir yorum yapmak istedim. Bende kendisini sizlere tavsiye ediyorum.

   • Gülten

    arzu hanım bende sizin yorumunuzu okudum ve gerçekten çok başarılı bir medyum ile çalışmıssın bende çalışmak istiyorum ama kocamdan gizli nasıl yapacam bilmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir