Ana sayfa / medyum tavsiye / Mezara gömülen muska

Mezara gömülen muska

Mezara Gömülen Muska Kaç Günde Etki Eder

Mezara gömülen muska
Mezara gömülen muska

Yaptıkları büyü işlemlerinden kısa zaman içinde sonuç almak isteyen kişilerin en çok kullandıkları tekniklerden biri olan Mezara gömülen muska tekniği doğru uygulanmadığı takdirde konu ile alakası olan herkes için çok ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bu sebeple bu işlemleri sadece en deneyimli ve gerekli bilgilere sahip olan medyumlar yapabilmektedir. Genellikle kara büyüler de kullanılan bu işlemler kimi zaman sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak isteyen kişiler tarafından da kullanılabilmektedir.

Çoğu zaman aynı hafta içinde verdiği sonuçlar bilinen bu işlemler de insanların medyumların kendilerine verecekleri muskaları gece yarısı bir mezara gömmeleri gerektiğini bilmelidirler. Zamanında ve en doğru teknikler ile uygulanması gereken bu işlemlerden sonra ortaya çıkacak enerjiler her zaman için medyumların takibinde ve kontrolün de olmalıdır. Çünkü bu enerjiler çok güçlü oldukları için insanlar üzerin de kimi zaman tahmin edilenden çok daha ciddi etkilere neden olabilmektedirler.

Doğal olarak bu durum ilerleyen zamanlar da geri dönüşü olmayan çok ciddi sorunlara neden olabilmektedir. Bunun örnekleri geçiş zamanlar da birçok kez yaşanmıştır. Bu tarz durumlar da yapılması gereken ilk iş en güçlü büyü bozma teknikler ile insanları bu etkilerden tamamen kurtarmak olmalıdır. Eğer medyumlar bunu yapmazlarsa o zaman durum gerçekten de içinden çıkılmaz bir hale gelebilir.

Özellikle mezara gömülmüş olan muskaların bulunması ve en kısa zaman içinde büyü bozma işlemleri hakkında deneyimli bir medyuma emanet edilmesi gerekeceği için etki altına olan kişilerin de farklı bir kurtuluş yolu olmayacaktır. Bu sebeple işlemleri yapan medyumların her zaman için durumu yakından takip etmeleri önerilmektedir. Mezara gömülen muska her ne kadar yüzlerce yıldan bu yana uygulansa da yine de birçok medyum bu işlemleri geri çevirmektedir.

Bir Yorum

  1. Beste özcan

    medyum edis hocayla bende ermeni büyüsü yaptırdım daha önce bir kaç medyumlarla çalışmalar yaptırdım fakat olmadı bende bu konuda son kez şansımı edis hocayla demek istedim. Öncelikle bakım yaptı bana bakım sonucu ise bana sonuç verecek çalışma önerdi bu çalışmaların etkilerini neticelerini kısa ve net bir şekilde izah etti benimde aklıma yattı ödeme yaptım kendisine sonra bilgilerimi aldı işlemlere başladı. Sevgilim beni hiç bir şekilde arayıp sormuyordu beni her yerden engellemişti bu yüzden ilk başlarda umutsuz bir şekilde bekliyordum fakat çalışmalar 10 güne geldiğinde sevgilimin bütün engelleri kaldırıp bana yazması beni çok şaşırttı benimle görüşmek istediğini yapılanlardan dolayı bana karşı pişmanlık duyduğunu söyleyip durdu ama ben bekledim işlemlerin bitmesi için. İşlemler 12. günün akşamı bitmesi ile sevgilimin beni aramaları çoğaldı sonra konuştum kendisiyle ertesi gün görüştük bu görüşmede her şeyi açıkça konuştuk sonra da barıştık hayatımız şuanda güzel bir şekilde ilerliyor edis hocanın sayesinde. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir