Ana sayfa / medyum tavsiye / Papaz büyüsü yapan hocalar

Papaz büyüsü yapan hocalar

Papaz Büyüsü Yapan Hocalar

Papaz büyüsü yapan hocalar
Papaz büyüsü yapan hocalar

Papaz büyüsü çok eski zamanlardan bu yana var olan ve halen birçok medyumun yapmak istemedikleri çok güçlü işlemlerdir. Bir kişinin hayatını kısa zaman içinde mahvedecek ve kendisine çok ciddi manevi sıkıntılar verecek özellikler olan bu işlemler de hiçbir zaman hata payı yer almamaktadır.

Doğal olarak medyumlar bu işlemleri yaptırmak için gelen kişileri genellikle geri çevirmekte veya kendilerine farklı işlemler ile yardımcı olmak için öneriler de bulunmaktadırlar.

Her medyumun yapamadığı ve aynı zamanda yapmaya cesaret dahi edemediği papaz büyüsü işlemleri bugüne kadar birçok kişinin hayatın da çok ciddi etkiler göstermiştir. Genellikle kötülük amacı ile yapılan bu işlemlerin sonuçları kalıcı olmakta ve aynı zamanda büyü bozma işlemleri de çoğu zaman sonuç vermemektedir.

Uzmanlar bu işlemleri yaptırmak isteyen kişilere her zaman iki defa düşünmelerini ve aynı zamanda bu işlemler hakkında her medyuma güvenmemelerini önermektedirler. Yüzlerce yıldan bu yana birçok farklı teknik ile yapılmış olan bu işlemlerin en önemli özelliklerinden biri de bakım çalışmaları ile de anlaşılamamasıdır. Yani bir kişi papaz büyüsü işlemlerinin etkisine girdiği zaman büyük bir ihtimal ile bu işlemlerin etkilerinden kurtulamamaktadır.

Ancak işlemleri yaptıran kişiler bu durumdan vazgeçer ve medyumlardan yeniden yardım isterlerse etki altına olan kişiler kurtulabilmektedir. Günümüzde en az yapılan ve aynı zamanda en ciddi sonuçları olan işlemlerin başında gelen papaz büyüsü işlemleri bugüne kadar medyumların yaptıkları en ciddi işlemlerden biridir.

Eğer insanlar mutlaka bu işlemleri yaptırmak isterlerse o zaman papaz büyüsü yapan hocalar hakkında deneyimleri ve bilgileri olan kişilerden gerekli önerileri almalıdırlar. Aksi takdirde yapılacak her türlü hatadan sonra kendileri de zarar görecek ve aynı zamanda bu durum kendi hayatlarını da allak bullak edecektir.

4 Yorum

 1. Selma

  Adım Selma ben Hollanda’da yaşıyorum. Bir çok medyum hoca tarafından mağdur edildim. Sürekli bir işlemler yaptırdıkça işlemler tersine döndü. Ben kocam bana daha çok zaman ayırsın benimle birlikte vakit geçirsin istedikçe kocam benden daha fazla uzaklaştı ve beni görmek bile istemez oldu. Durum böyle olunca da medyumlara karşı güvensizlik yaşamaya başladım. Hangi medyum hocaya güvenebilirim onu bile bilmiyordum. Bunun üzerine bir kaç araştırma yaptıktan sonra karşıma medyum edis hocanın sonuçları çıktı. İlk başlarda güven sorunu yaşadığım için biraz tereddütte kalmıştım. Daha önceki medyumlar gibi olur ise kocam benden sahiden nefret edecekti bu yüzden çok korkuyordum. Medyum edis hoca ile telefonda konuşarak ikna olmaya çalıştım. Bu sırada edis hocanın gerçekten sonuç alırız bana güvenin ben sizi yarı yolda bırakmam asla konuşmalarından sonra kendisine karşı güven hissi geldi ve ona karşı artık güveniyordum. Bunun üzerine edis hocadan kocamı bana bağlamasını istedim. Daha sonrasında ise edis hocanın yapacağı bu çalışma yaklaşık olarak 11 gün sürecekti. Bu sürede de iletişim halinde kaldık. Her aradığım zamanda telefonlarıma çıkıyor ve beni bilgilendiriyordu. Sürekli böyle olunca da ona daha çok güvenmeye başlamıştım. 11 günün sonunda kocam bana daha farklı gözlerle bakmaya ve beni gerçekten çok sevmeye başladığını gözlerimle görmeye başladım. Kocamla artık daha çok zaman geçiriyor ve daha çok birlikteyiz. Hiç bir şekilde sorun ya da bir sıkıntımız asla olmadı. Sonuç almak isteyenlere medyum edis hocayı öneriyorum. 0535 891 8597 medyumedis@hotmail.com

 2. yasemin

  Kısmetimin kapalı olduğunu düşünüyordum uzun zamandır bu konu hakkında çok düşündüm ve en sonunda medyumlardan yardım almaya karar vermiştim. Bir ara internette medyum ararken atlas hocanın sayfasını gördüm ve ondan yardım alarak bu sorunumu çözmüştüm.

  • ayşe

   Yasemin bacım bak beni çok kandırdılar dolandırdılar rahmani çalıştık sonuç alamadım ve bu yüzden kafam çok karışık ben şimdi atlas hocaya güvensem sonuç alır mıyım bu konuda bana doğruyu söyle bacım ne olur

   • yasemin

    ayşe hanım güven sen atlas hocaya gerisine karışma. O sana her şeyi yapar dolandırmaz ve seni mağdur etmez asla beni mağdur etmedi çok şükür bu durumda onun hakkı ödenmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir