Ana sayfa / medyum tavsiye / Sabun büyüsü yapan hocalar

Sabun büyüsü yapan hocalar

Sabun Büyüsü Yapan Hocalar

Sabun büyüsü yapan hocalar
Sabun büyüsü yapan hocalar

Eski bir geçmiş olan ve aynı zamanda günümüzde de sık sık yapıldığı bilinen bu işlemlerde birçok medyum başarılı olmaktadır. Yapılan işlemlerde sabunların üzerine herhangi bir cisim batırmak gerekmektedir.

Burada önemli olan sabunların mümkün olduğu kadar uzun bir süre erimeden kalması ve aynı zamanda bu cisim ayakta kaldığı sürece istenen kişilerin çok ciddi sorunlar yaşamalarıdır.

Sabun büyüleri kötü amaçlar yapılan ve insanları kolay bir şekilde etkisi altına alarak kendilerine çok ciddi sıkıntılar çektirebilen işlemlerdir. Sabun büyüsü yapan hocalar bu işlemler de herkesin kolay bir şekilde temin edebildiği basit sabunları kullanmaktadırlar. Bu sabunların üzerine çok özel dualar ile güçlü enerjiler yükleyen medyumlar daha sonra gizli bir yerde sakladıkları sabunlar ile insanların üzerlerin de çok ciddi sorunların oluşmasını sağlamaktadırlar.

Deneyimli medyumlar için genellikle kolay olan bu işlemler her zaman için kara büyü sınıfının en önemli ve en ciddi işlemlerinden biri olarak gösterilmişlerdir. Sabunların mutlaka uzun zaman boyunca erimeden ve aynı zamanda insanlara tarafından kesinlikle bulunamayacağı yerler de saklanması gerekmektedir.

Birçok kişi bu tarz işlemler de insanların neler yaptıklarını ve aynı zamanda hangi medyumlar ile çalıştıklarını merak ettikleri için sürekli olarak araştırmalar yapmaktadırlar. Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler de medyumların çok dikkatli olmaları ve aynı zamanda kesinlikle tüm adımlarını doğru bir şekilde atmaları gerekmektedir. Özellikle bu işlemler de okunan dualar çok önemlidir.

Tüm bunların yanında sonuçlar ortaya çıkmaya başladığı zaman insanların son durumları da kesinlikle yakından takip edilmeli ve beklenmedik bir durum oluştur zaman büyü bozma işlemleri ile kurtarılmaları gerekmektedir. Bu da ancak çok deneyimli ve garantili bir şekilde sabun büyüsü yapan hocalar ile çalışarak mümkün olabilmektedir.

3 Yorum

  1. Fırat

    benim eşim ile aramda sorunlar olmaya başladı. Büyük sorunlar değildi ama git gide büyüyen sorunlar haline gelmeye başladı. Bir günümüz bir günümüzü tutmaz oldu. Sebepsiz yere kavgalar tartışmalar başladı. Bu böyle gitmezdi çünkü sonucunda ikimiz için hiç iyi şeyler olmayacaktı. Bunun üzerine bende bir kaç tavsiyeden sonra medyum edis hoca ile çalışmaya başladım. Edis hocanın sayesinde belki eşim ile aramdaki sorunları halleder ve tekrar eskisi gibi yine bir arada mutlu mesut yaşamaya devam ederiz diye umutlanmıştım. Edis hoca bakım yaptıktan sonra birilerinin eşime işlem yaptırdığını ve bu işlemlerden sonrası böyle olduğunu söyledi. Bende bunun üzerine işlemleri bozmasını ve eşimi bana tekrardan aşık etmesini istedim. Edis hocanın eşim için yapacağı aşk büyüsü ve bağlama çalışmasından sonra eşimin değişeceğini ve sadece 12 gün sonunda ise her şeyin farklı olacağını söyledi. Bende bunun üzerine beklemeye başladım. yapılan işlemler bozuldu ve çalışmalar bittiğinde ise eşim ile tekrardan sorunsuz bir arada yaşamaya devam ettik. Edis hocanın sayesinde her şey yoluna girdi. Güvenilir ve gerçekten sonuç almak isterseniz edis hocam size tavsiyemdir. edis hocanın numarası 0535 891 8597

  2. esmanur

    İyi günler bende önceleri dolandırıldım fakat sonrasında internet üzerinde medyum atlas hocayı buldum araştırdım hakkında çok iyi şeyler duyuna çalışmaya başladım. Çok kısa bir sürede bana kocamı geri getirdi. Allah razı olsun.

  3. nurten

    sabun büyüsü yapan medyumlar var mı ne kadara mal oluyor lütfen yaptıranlar cevap yazabilir mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir