Ana sayfa / medyum tavsiye / Şahmeran büyüsü yaptıranlar

Şahmeran büyüsü yaptıranlar

Şahmeran Büyüsü Nedir Nasıl Yapılır

Şahmeran büyüsü yaptıranlar
Şahmeran büyüsü yaptıranlar

Bilindiği gibi bazı büyü işlemleri sahip oldukları özellikler ile diğer büyü işlemlerinden çok farklı bir yere sahiptirler. Özellikle şahmeran büyüsü yaptıranlar bu işlemlerin bilinen diğer büyü işlemleri ile hiç alakası olmadığını hemen anlarlar. Çünkü bu işlemler de özel olarak okunan ve sadece bu işleme ait olan özel bir dua bulunmaktadır. Hem uzun hem de zor olan bu duanın kesinlikle eksiksiz ve ezbere okunması gerekir. Aksi takdirde istenen sonucu vermesi olanaksızdır. Bugüne kadar en çok yapılan manevi işlemlerden biri olması sebebi ile insanlar genellikle bu işlem hakkında bilgi sahibi olduklarını düşünürler.

Ancak deneyimli medyumlar dahi kimi zaman bu işlemleri yapamadıklarını açık bir şekilde ifade ederler. Birçok farklı amaç için yapılabilen şahmeran büyüsün de bu duaların belirli adetler de okunması gerekir. Amaca göre farkı adetler de okunan bu dua da yapılacak her türlü hata sonucu direk olarak etkilemektedir. Birçok özelliği ile diğer büyü işlemlerinden hemen ayrılabilen bu işlemler de insanların amaçlarının ne olduğunu öğrenen medyumlar daha sonra özel şahmeran duasını düzenli bir şekilde okumaya başlarlar. Bu dua kısa zaman içinde istenen enerjilerin harekete geçmesini ve insanların amaçlarına ulaşmalarını sağlamak için doğru bir şekilde yönlendirilmelidir. Kimi zaman bu duaları kağıttan okumaya çalışan medyumlar olmakta ancak bu şekilde yapılan şahmeran büyüsü işlemlerinin kesinlikle sonuç vermeyeceği bilinmektedir.

Bir Yorum

  1. Aykut derin

    1 yıl önce bir kızla tanıştım ve bu kızla beraberlik süreçleri derken evliliğe karar verdik ikimizinde yaşları evlilik için gelmişti artık bu yüzden ailelere konuları açtık benim ailem güzel bir tepki vererek mutlu olmamı istediler fakat sevdiğim kızın ailesi kızlarını yabancıya vermeyiz demişler. Sevdiğim kız alevi bu yüzden onlarda sürekli akraba evliliği varmış kızlarını yabancıya asla vermezlermiş bir kaç kez ailesiyle konuşmayı denesem de her seferinde farklı tepkilerle karşılaştım sonra da bu işi büyü yöntemi ile çözmek için medyum edis hocayla çalıştım. Sevdiğim kızı bana vermeleri için aile fertlerini ikna etmek için şahmeran büyüsü yaptırdım bu büyünün aile üzerinde etkisi oldukça etkili olduğunu çoğu yerde okumuştum. Şahmeran büyüsü çalışması 14 günün sonunda sonucu verdi sevdiğim kız ailesine konuyu tekrardan açtığında ise gelip istesinler demişti aradan 5 gün sonra gidip kızı istedik kimse sorun çıkarmadı sevdiğim kızı aldım aramızda o akşam söz taktık şuanda nişanlıyız 2 ay sonra düğün var. Bu mutluluğu edis hocaya borç bilirim kendisinin emeği hakkı çok üzerimizde. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir