Ana sayfa / medyum tavsiye / Şirinlik vefki

Şirinlik vefki

Şirinlik Vefki

Sevdiğiniz kişinin gözünde her zaman tek ve en özel kişi olmak istemeniz çok doğal bir durumdur. Bunu sağlamak için ellerinden geleni yapmalarına rağmen bir türlü istedikleri sonucu alamayan kişiler ise maalesef ciddi üzüntüler yaşayabilirler. Bildiğiniz gibi bir kişinin gözüne girebilmek, onun ilgisini çekebilmek hatta o kişinin sizi sevmesini sağlamak için uzun zaman emek vermek zorunda kalabilirsiniz. Ancak bu emekleri ne kadar uzun zaman verirseniz verin kesin sonuç alacağınıza dair bir garanti olmaz.

Ancak şirinlik vefkini denemek sizi çok kısa zaman içinde amacınıza ulaştırabilir. Çok eski zamanlardan bu yana var olan vefk işlemlerini sevdiğiniz kişilerin ilgilerini çekebilmek amacı ile de kullanabilirsiniz. Medyumların kişiye özel olarak hazırladıkları vefk işlemlerini üzerinizde taşıdığınız süre boyunca sevdiğiniz kişinin size karşı çok ciddi bir yakınlık göstermeye başladığını kolay bir şekilde görebilirsiniz. Gerçek bir medyumdan yardım aldığınız zaman vefk işlemlerinin sonuçlarını çok daha kolay bir şekilde görebilirsiniz. Bu sebeple bu tarz işlemler hakkında yardım almak için medyum araştırmaların da uzun zaman kaybetmenize gerek kalmaz.

Şirinlik Vefki Nasıl Yapılır?

Vefk hazırlamak çok zor ve aynı zaman dikkat isteyen bir işlemdir. Bu sebeple bu işlemler hakkında herkese güvenemeyeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Birçok medyum vefk işlemleri hakkında talep alamaz ve bu işlemleri yapamaz. İlk islam toplumların da manevi korunma amacı ile ortaya çıkan bu işlemler zaman içinde birçok farklı amaç için kullanılmaya başlanmıştır. Özellikle insanların manevi anlamda destek alabilmeleri için hazırlanan vefk işlemleri tıpkı muska işlemlerin de olduğu gibi kişilerin üzerlerin de taşınır veya gizli bir yerde saklı bekletilir.

Şirinlik vefki yapan medyumlar bir kağıt üzerinde karelerden meydana gelen bir şekil çizip bu karelerin içini özel olarak seçilmiş olan sayılar ile doldurur. Bu sayıların hem sağdan sola hem de yukarıdan aşağıya doğru toplandıkları zaman mutlaka aynı toplamları vermeleri gerekir. Bunu sağlayabilmek için medyumların hem çok dikkatli hem de çok deneyimli olmaları gerekir. Bu şekilde hazırlanan şirinlik vefki çizimleri ile sevdiğiniz kişinin gönlünü daha kısa zamanda kazanabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. gülşah

    Çocukken yaşadığım travmalar eseri gülemiyorum. Aslında neşeli biri olduğumu söylüyor ailem ama kimse uzun zamandır mutlu görmüyor beni. Bir çok doktora gittik psikologlara gittik ama hiçbir çözümünü bulamadık fayda yoktu. Medyum araştırmasına girdik annemle. Bir çok hoca vardı hakkında yazılanlarla bize güven veren Medyum Edis hocam ile iletişime geçtik. Edis hocamla konuşup anlaştık hocam bize 2 hafta süre verdi işlem için. Hocamın bize verdiği sürenin bitmesine çok az bir zaman kala işlemin etkisini görmeye başlamıştım. Edis hocama ne kadar teşekkür etsem az gerçekten. Edis hocam sayesinde o kadar mutluyum ki sadece ben değil ailem de çok mutlu. Edis hocama güvenebilirsiniz biz çalıştık memnunuz. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir