Ana sayfa / medyum tavsiye / Soğutma büyüsü kaç günde tutar

Soğutma büyüsü kaç günde tutar

Soğutma Büyüsü Yaptıranlar

İnsanların kısa zaman içinde eşlerinden veya sevgililerinden tamamen uzaklaşmalarını sağlayacak kadar güçlü olan soğutma büyüsü işlemleri bugüne kadar birçok mutlu birlikteliğin tamamen bitmesine neden olmuştur. Medyumların zorlanmadan yaptıkları bu işlemler hakkında araştırma yapan kişilerin en çok sordukları soruların başında ise genellikle soğutma büyüsü kaç günde tutar, bu etkiler ne kadar sürer veya kalıcı mıdır gibi sorular gelmektedir. İnsanların isimlerinin yazılı olduğu ve aynı zamanda çok güçlü enerjiler yüklenmiş olan özel muskalar insanların birbirlerinden soğumalarını sağlamak için yeterli olacaktır.

Medyumlar bu işlemleri özel olarak okudukları tılsımlı sözler ile destekleyerek kısa zaman içinde insanların düşüncelerin de istedikleri gibi değişimler sağlayabilirler. Acele edilmediği takdirde birçok kişinin düşüncleerini hemen kontrol altına alabilen soğutma büyüsü işlemleri en fazla 1 haftaya kalmadan istenen sonucu verecektir. Çok eski bir geçmişe sahip olması sebebi ile insanların ismini en çok duydukları işlemlerden biri olarak ön plana çıkan bu işlemler de medyumların hangi teknikleri kullanacaklarına doğru analizler ile karar vermeleri gerekmektedir.

Çünkü herkesin enerjileri farklı olacağı için bir kişi hemen etki altına alınabilirken diğer kişi için çok daha fazla emek vermek gerekebilmektedir. Bu sebeple hiçbir zaman risk almamak ve ilk seferinde en doğru kararı vermek gerekmektedir. Bakım çalışmasından sonra doğru teknikler ile yapılacak soğutma büyüsü kaç günde tutar işlemleri insanların düşüncelerin de kalıcı değişimlere neden olabilir.

Bir Yorum

  1. Sibel façalı

    merhabalar ben 2 yıl önce bir çocukla sevgili hayatı yaşadım kendisiyle uzun sürmedi ilişkimiz ve ayrıldık bu ayrılık sonrasında hayatıma kimseyi almadım zaman geçtikçe yalnızlıktan çok sıkıldım ve hayatıma düzgün birini alıp ilişki yaşamak istedim. Her kadının hakkı sevip sevilmektir değer verilmeyi çok isteriz bizler hayatıma düzgün birini aldım kendisi oldukça beyefendi birisi her şey çok güzel giderken eski sevgilim bizi bir türlü rahat bırakmıyordu sürekli beni tehdit edip duruyordu ilişki yaşadığım çocuğun önünü kesmeler kavga gürültü derken işler büyümeye başladı. Kendisiyle bir çok kez konuştum ama fayda etmedi en sonunda büyü yaparak kendimden uzak tutmak istedim bu konuda da medyum edis hocadan yardım aldım bana yaptığı soğutma büyüsü sayesinde eski sevgilimin 12 gün gibi kısa bir sürede benden soğuduğunu ve uzaklaştığını gördüm. Sonunda artık hayatıma karışan kimse yok edis hocama çok teşekkür ederim 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir