Ana sayfa / medyum tavsiye / Tercih edilen güvenilir sonuç veren medyumlar

Tercih edilen güvenilir sonuç veren medyumlar

Güvenilir Sonuç Veren Medyumlar Kimlerdir

Tercih edilen güvenilir sonuç veren medyumlar
Tercih edilen güvenilir sonuç veren medyumlar

Medyumlar mesleklerinin ne kadar zor olduğunu bildikleri kadar aynı zamanda insanların bu alana karşı olan ön yargılarını da bilmektedirler. Bu sebeple kendilerine gelen talepler de istedikleri sonuçları almak için ellerinden geleni yapan bu kişiler sahte medyumların sebep oldukları olumsuz havayı dağıtabilmek için çok çalışarak gerekli emeği vermektedirler.

Yüzlerce yıllık bir geçmişi olan bu meslekte tercih edilen güvenilir sonuç veren medyumlardan biri olabilmek için diğer mesleklere göre çok daha fazla çalışmaları ve emek vermeleri gereken medyumlar kendilerini belli bir konuma getirebilmek için sürekli olarak emek vermeye devam etmelidirler.

Bilindiği gibi bu meslekte birçok manevi işlem yapılmaktadır ve tüm bu işlemler tarih boyunca insanların medyumlar ile olan ilgilerinin artmasını sağlamıştır. Vefk, muska, fal veya büyü gibi çok özel işlemler yapan medyumlar tüm bu işlemler de çok farklı teknikler kullanmaktadırlar.

Özellikle manevi alemler ile veya nurani varlıklar ile kolayca iletişime geçebilen bu kişiler bu özellikleri ile sıradan insanların sürekli olarak kendileri hakkında araştırmalar yapmalarını veya farklı işlemler hakkında sürekli olarak kendilerinin kapılarını çalmalarını sağlamışlardır.

Bu özel meslekte istenen konuma gelebilmek çok zordur ve medyumların eğitim alabilecekleri bir okul olmadığı için sürekli olarak kendilerini geliştirmeleri gerekmektedir. Bilindiği gibi çok eski zamanlardan bu yana sürekli olarak yaşadıkları toplumların en özel karakterleri olmuş olan bu kişilerin sayıları her zaman çok az olmuştur. Çünkü bu meslekte belli bir konuma gelmek çok ciddi bir emek ve yetenek istemektedir. Doğal olarak tercih edilen güvenilir sonuç veren medyumlar ile çalışmak isteyen kişiler de bunu sağlayabilmek için çok uzun zaman boyunca çok ciddi bir şekilde emek vermek zorunda kalmışlardır.

2 Yorum

  1. Yüsranur Tavsiye edilen gerçek medyum

    Sevgilim bana ilişkimize ara verelim biraz kafamı toplamak istiyorum dedi. İş yerinde sorunlar yaşıyordu ve bu yüzden de kafası çok karışık olduğundan bana zaman ayıramıyordu. Bende tamam dedim istediğin zaman olsun dedim. Aradan 1 2 ay geçti ne beni arar oldu nede sorar oldu. Merak ettim ve araştırdığımda ise hayatında bir başkasının olduğunu duydum. Bana böyle yapmasına anlam veremedim ve bu hayatındaki kadını ondan soğutmaya karar verdim. Bunun içinde medyum edis hocadan yardım aldım. Edis hocanın sayesinde 10 günde sevgilimi yeniden bana getirdi ve bana aşık etti. Diğer kadına karşı soğuk oldu ve ondan tamamen nefret etti. Bana karşı sevgi dolu bakışları yeniden gelmişti. Hayatımıza bu sefer hiç ara vermeden devam ettik. Mutlu son bizimde hakkımızdı. medyumedis@hotmail.com 0535 891 8597

  2. Nergis Tavsiye edilen en iyi medyum

    ailevi sıkıntılarım vardı Eşimin ailesi benimle uğraşıyor sürekli olarak beni hor görüyorlar beni rencide ediyorlar artık sıkılmıştım ve evlilik hayatımda zulüm ediyorlardı duramıyordum. En sonunda annemin evine gittim ve kocam beni aradığında ailene sahip çık öyleyse beni bu hale neden koyuyorlar sen susuyorsun dedim. Bir şey diyemedi ve bende boşanmaya karar verdim. Bunu kendisine söylediğim zamanda boşanmayı kabul etmedi ve bende mecburen medyum araştırmaya başladım. İnternet üzerinde bir sürü medyum gördüm bütün insanlara yardımcı olan medyumlar vardı bunları duyuyordum ama çalışmak nasip olmamıştı. Fakat şimdi böyle bir durum içinde olduğum için çalışmayı düşündüm ve arada iyi bir hoca araştırırken medyum atlas hoca ile tanıştım ve bana bu konuda yardımcı olacağını söyledi. Bende size inanıyorum hocam ne olur bu konuda beni mağdur etmeyin dedim. Atlas hoca da kocamı ikna edeceğini ve benden boşanmaya karar vereceğini söyledi. Bu işlemin toplamda 9 gün süreceğini ve 9 gün sonunda kocam tamamen benden soğumuş olacak ve boşanmak isteyecekti. Bende çalışmanın bitimine kadar ailemin yanında kaldım ve çalışma bitti sırada benden boşanmak istediğini ve benden soğuduğunu söyledi. Bende tamam boşanalım anlaşmalı dedim ve bir daha telefon dahi açmadım. Bu konuda gerçekten atlas hocanın işlemi tuttu ve beni kurtardı bu beladan. Çok mutlu oldum o gün 0536 014 8431

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir