Ana sayfa / medyum tavsiye / Uzaktan yapılan büyü tutar mı

Uzaktan yapılan büyü tutar mı

Uzaktan Yapılan Büyü Sonuç Verir mi

Uzaktan yapılan büyü tutar mı
Uzaktan yapılan büyü tutar mı

Uzaktan yapılan büyülerin ne kadar zaman içinde sonuç vereceği hakkında her zaman tereddütleri olan insanlar aynı zamanda bu tarz işlemlere çok fazla güvenmemektedirler. Ancak birçok medyum kendilerine gelen talepler de genellikle bu teknikleri kullanmakta ve gerçekten de zaman içinde istenen sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilmektedirler. Bu tarz bir işlem yapılacağı zaman öncelikle medyumların doğru seçilmesi ve kendilerinin verdikleri bilgilerin dışına çıkılmaması gerekmektedir.

Bu sayede hem riskler tamamen ortadan kalkacak hem de medyumlar karşı tarafa hiçbir şekilde zarar vermeden amaçlarına ulaşacaklardır. Her türlü büyü işlemin de kullanılabilen bu teknikler de insanların kendilerine ait olan bir resimleri medyumlar için yeterli olabilir. Bu resimleri kullanarak çok özel işlemler yapan medyumlar hareket geçirdikleri enerjileri direk olarak o kişilerin üzerine yollayabilirler. Bilindiği gibi manevi alemler ve manevi enerjiler için yer veya zaman gibi kavramlar bulunmamaktadır.

Bu sebeple bu tarz işlemler hakkında gerçek anlamda deneyimleri olan ve kendilerini tam olarak geliştiren medyumlar dünyanın öbür ucunda ki bir kişiyi bile oturdukları yerden kontrol altına alabilirler. Genellikle medyumların zorlanmadıkları işlemlerden biri olan ve kısa zaman içinde istenen sonucu verebilen bu işlemler de tüm işlemlerin sonuçları yakından takip edilmeli ve manevi enerjilerin mutlaka istenen şekilde sonuç verip vermedikleri bilinmelidir.

Bu da ancak bakım çalışmaları yapılarak takip edilecek bir konudur. Bu sebeple uzaktan büyü yapacak olan bir medyum genellikle etki altına almak istediği kişinin kişisel eşyalarını veya resimlerini temin etmek istemektedir. Uzaktan yapılan büyü tutar mı ve tutarsa bu etkiler kalıcı olur mu gibi sorular genellikle bu işlemleri denemek isteyen kişilerin akıllarına gelen ilk sorulardır. Tabi ki bu sorular kesinlikle işinin ehli olan kişilere sorulmalıdır.

2 Yorum

  1. Kesin sonuç veren medyum

    merhabalar ismim Gülhan kesinlikle medyumlara hocalara inanmayın biriydim. bir çok yere gittim kimseden fayda göremedim bir sorunumdan dolayı çaresiz kaldım son çare diyerek medyum hoca arayışına girdim. bir çok medyumla konuştum fakat hepsi farklı bir şey söylüyordu kime inanacağım bilemedim. bir çok sitede bir çok sayfada medyum edis hocayı tavsiye ediyorlardı. kendisini aradım sorunumu paylaştım kendisiyle ve yardımcı olmasını istedim. 2 yıllık evliyim ve 1 çocuğum var eşimin hayatında başka bir bayan vardı bu yüzden yuvam dağılacaktı. bakım sonucu ermeni büyüsünün sonuç vereceğini söyledi bana işlemlere başladık kendisiyle. 14 günde eşimin hayatında ki bayanı tamamen soğuttu ve uzaklaştırdı sonrasında ise tamamen bana bağladı eşimle aramız şuanda çok güzel. yıkılmak üzere olan yuvamı tekrardan mutluluk cennetine çevirdi medyum edis hocam. 1 tane çocuğum var perişan olurduk vallahi bu çocuğumun ve ailemin hürmetine Allah senden razı olsun senden edis hocam. 0535 891 8597

  2. yurdagül

    Arkadaşlar bende şirinlik büyüsü yaptırmak istiyordum bir kaç medyum hocasına para verdim ama sonuç alamadım. Bir kaç site de biraz daha detaylı arama yaptıktan sonra medyum Dilha hoca hakkında çok güzel yorumlar okudum. Bu yorumlardan sonra hocamla çalışmaya karar verdim. Dilha hocamla iletişime geçip konuştuk hocam sağ olsun bayan olarak yardımcı oldu anladı. Ben 2 haftada işlemin sonucunu aldım. Allah razı olsun Dilha hocamdan bin kere size de kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir