Ana sayfa / medyum tavsiye / Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk yapılan kişi ne hisseder

Uzaktan Yapılan Vefk Kaç Günde Sonuç Verir

Vefk yapılan kişi ne hisseder
Vefk yapılan kişi ne hisseder

Vefk işlemleri bilinen en ciddi ve en zor manevi işlemlerden biridir. İlk islam toplumlarında manevi korunma amacı ile ortaya çıkan ve zaman içinde yayılan bu işlemler de artık hocalar çok farklı amaçlar ile işlem yapabilmektedirler. Ancak daha önce bu tarz işlemler yaptırmayan kişiler özellikle etki altına almak istedikleri kişileri düşünerek sürekli olarak vefk yaptıran kişi ne hisseder veya bu işlemlerin etkileri ortaya çıktığında tam olarak ne olur gibi konular da araştırmalar yapmalıdırlar.

Bilindiği gibi bu işlemleri yapabilen medyumların sayıları her zaman çok az olmuştur. Bu sebeple vefk yaptırmak için yola çıkan kişiler genellikle çok zorlanmış ve gerekli emekleri vermeden harekete geçtiği takdirde çoğu zaman eli boş dönmüştür. Deneyimli bir hoca için dahi son derece zor olan bu işlemler de özel bir çizim yapmak ve bu çizimlerin içini doğru bir şekilde doldurmak gerekmektedir. Ancak işin asıl püf noktası budur.

Çizimlerin içine yazılacak olan sayılar ve diğer bilgiler mutlaka doğru seçilip doğru yerleştirilmelidir. Bu durum ortaya çıkacak olan enerjiler için çok önemlidir. Bugüne kadar birçok kez yapılan bu işlemler yapı olarak muskalar benzemektedir. Hazırlanan vefk çizimlerini üzerlerin de taşıyan veya gizli bir yere saklayan insanlar zaman içinde bu işlemler ile harekete geçen manevi enerjilerin varlığını hissetmeye başlarlar.

Kendilerini ulaşmak istedikleri hedefler için ciddi bir şekilde destekleyecek olan bu işlemler hakkında kısa süre içinde birçok alan da gerekli bilgileri bulacaklarını bilen insanlar özellikle vefk yapılan kişi ne hisseder ve bu işlemlerden sonra sıkıntı çeker mi gibi sorulara büyük önem vermektedirler. Bunun sebebi ise bu işlemlerin genellikle iki kişi arasında aşk veya sevgi bağları oluşmasını sağlamak amacı ile yapılmasıdır.

Bir Yorum

  1. Seda durmaz

    Merhabalar ben 3 tane medyum tarafından dolandırıldım ve bu konuda artık tecrübe sahibi mi oldum ne diyeceğimi bilemiyorum. Erkek arkadaşımı çok seviyorum ona duyduğum sevginin aşkının ucu bucağı yoktu benim ona aşık olduğum ve değer verdiğim gibi onunda bana aşık olmasını bana değer vermesini istiyordum. Aşk büyüsü yapmak istedim araştırmalar yaptım ve bir çok sitede medyum edis hocaya rastladım kendisine en etkili aşk bağlama vefki yaptırdım 12 gün gibi kısa bir zamanda yapılan çalışmaların etkilerini görmeye başladım. Çalışmalar bittikten sonra sevdiğim adamın bana karşı ilgisi alakası bana karşı değer vermelerini görmeye başladım oldukça çok mutlu oldum istediğimden de daha fazla sonuçla karşı karşıya kaldım. Aşk bağlama vefki yaptırmak isteyenlere medyum edis hocamı tavsiye ederim. 0535 891 8597

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir